When this began...

LPU

LPUnderground - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2439":
Ahoj chtěla jsem se zeptat co bych si měla vybrat co je nejlepšé (15,35,45..) Protože jen u těch 15 dolarů se píše že je tam ten online pass u ostatních to není tak jen abych nevrazila prachy do něčeho ne nechci děkuju :)
jj diky moc...mas dobrou stranku;-)
aakashaa
Ne, zaplatíš jenom tu cenu uvedenou u těch věcí - takže těch 45, 35 nebo 15 dolarů.
Takže pak už se vůbec nic neplatí teda že?
aakashaa
Ahoj, no tak celkový ceny jsou uvedený tady v článku a to i s poštovným, který je 12 dolarů. Takže ten základní balíček stojí 23 dolarů, bonusový je za 33 dolarů a jenom online pass je za 15 dolarů.
Ahoj, Chtěl bych se zeptat kolik se za co platí, mají tam něco napsaný o poplatcích a tak.Tak nevím...díky
Jo, uz vim... Diky moc!! kdyby neco ja se kdyztak jeste ozvu
Ahoj, mailová adresa v LPU7 je tam jak máš napsáno GO TO YOUR PAGE a v tom samým sloupečku máš i CHECK YOUR EMAIL. Tak doufám, že to tam najdeš¨, kdyby ti to nešlo, tak řekni:)
Ahoj, chtel bych se zeptat jak mam ziskat tu mailovou adresu jmeno@linkinpark.com V lpu uz chvili jsem, ale jeste sem na to neprisel... diky
Akasha
Ahoj, mail by měl přijít hned a ihned po registraci máš přístup na LPU.com. A když ses přihlásila takhle koncem roku, tak samozřejmě ti to platí na celý rok (tzn. do 1.11. 2008), ale přijde ti teď balíček LPU 6 a aby ti přišel i další až vyjde LPU 7, tak si to budeš muset znovu zaplatit.

1  
2  
3  

 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park