When this began...

News

Billboard interview

Chester poskytl rozhovor pro server Billboard.com a i když mlžil, přece jen nám naznačil nějaké novinky o přípravě nového alba...tak doufejme, že nám ty 4 roky ještě nějak vynahradí;) celý rozhovor při kliknutí na ZOBRAZIT CELÉ
Zatímco se Linkin Park připravují na nadcházející severoamerické turné, frontman Chester Bennington předpovídá mnohem kratší dobu co se týče čekání na nové album, než jakou trvalo Minutes To Midnight z roku 2007.

"Během práce na MTM jsme objevili nový způsob života," řekl Bennington serveru Billboard.com. "Chtěli jsme tu zůstat. Myslím, že jsme v módě a mám dobré tušení, že další nahrávku vydáme hodně rychle."

Bennington řekl, že Linkin Park si sebou na turné berou spoustu vybavení aby mohli svoje myšlenky zaznamenávat i během cest. Krom toho, severoamerický výlet s Coheed & Cambria a Choidos, který odstartuje 12. února z Omahy v Nebrasce a navíc skupina plánuje hrát toto léto na dalším vlastním turné Projekt Revolution. Skupiny a data jsou očekávána během příštích měsíců.

"Mezi Meteorou z roku 2003 a Minutes To Midnight uplynula hodně dlouhý doba," říká Bennington. "Třebaže jsme s Meteorou byli na turné dva roky, nové věci (na MTM) jsme začali psát až o 7 měsíců později po turné. Proto se to pro naše fanoušky zdálo tak dlouho a stejně tak to bylo hodně dlouhé pro nás. Nechci aby se to opakovalo."

Bennington si nechce moc zahrávat s myšlenkou jak by mělo znít čtvrté studiové album Linkin Park. "Nikdy netuším co budeme dělat," vysvětluje. "Zjišťuji, že přílišné plánování pak znamená jakési vyhnání, takže opravdu se nechci zaměřovat na to co budeme dělat. Když přijde song, napíšu ho. Když příjde song u Mika, taky tu myšlenku napíše. Všechno to tak nějak přichází spontánně."

Prozatím Bennington říká, že Linkin Park - kteří právě dokončili video k dalšímu singlu "Given Up" - jsou hodně zaneprázndění rozdělováním produkce a repertoáru na další data."

"Chystáme se přidat nějaké nové a rozdílné prvky," potvrzuje. "Pracujeme s pár umělci abychom pochytili nějaké skvělé nápady na videa - ty samé myšlenky a prvky z Projekt Revolution a to vše dělá show na pódiu ještě větší. Nemáme rádi super crazy shity na pódiu, chceme jen zkusit nějaké hodně jednoduché prvky na produkci a ukázat jejich moc. Chceme se raději zaměřit na kapely, které vás rozptýlí svými výbuchy a prkotinkami a tím co předvádí na pódiu."
Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park