When this began...

News

Blog World Expo, "Behind the stage" PR08 and others

Zdravim! Nějak jsem v poslední době neměl čas na psaní novinek. To víte škola, brigáda a dalších mnoho povinností! Sešlo se to nějak moc najednou a já neměl moc času, ale teď jsem zpět a mám tu nějaké novinky ze světa LP!

Začneme Mikovou návštěvou konference Blog World Expo, která se konala 21. září. Já vím, že už to je docela dlouho, ale já se to dozvěděl až dnes! Mike tam prý působil jako jeden z hlavních řečníků. Zde máte nějaké fotgrafie:

http://linkingalerie.li.funpic.de/thumbnails.php?album=201

Dále doporučuji navštívit Mikův blog. Má tam hodně nových a zajímavých příspěvků! Ty se samozřejmě netýkají jenom LP nebo Mika! Takže klikat na:

http://www.mikeshinoda.com

Pak tu mám další zprávu. Ta se týka stále omývaného Projektu Revolution 2008. Abych byl přesnější mám tu 5 videí "Behind the stage", tedy ze zákulisí samotného PR 08! Tramtararááá! Tady jsou:

http://nowwhat.com (A tady stručný návod. Tato www stránka je ve Flashi, takže jestli máte pomalejší internet, docela se načekáte. Až se vám stránka načte klikněte na "Festival Grounds" a poté na "Projekt Revolution" a jste tam! Přeji příjemnou zábavu!)

A blíží se nám i jeden speciální koncert a taky Music for Relief! Ten koncert bude pro výherkyni remixové soutěže Remix2Win, o které jsem se také před 3 týdny zmiňoval! Koncert se odehraje 6. října v hotelu Hard Rock a bude jen pro studenty University of Nevada a zadarmo! Ach jo...tady se někdo má... No, a už zmiňovaný Music for Relief začne 12. října a to v Číně a teď si nejsem uplně jistý, ale myslím že LP začnou v Šangaji...

No a to je pro dnešek vše!

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park