When this began...

News

CSI: Leave Out All The Rest a informace u novém LPU 8.0

Pojďme se podívat co píše Mike na svém blogu. Zdá se mi, že to je snad jediný aktivní člen LP. Ale alespoň někdo!

První zpráva se bude týkat nového LPU 8.0. Různé servery a fanoušci LP, možná i vy, začali spekulavat o tom, že songy, které se nevešly na nové CD/DVD, by se mohly objevit právě na novém Undergroundu. Mike však tyto spekulace popírá:

"Ne, zbylé živé skladby na LPU CD nebudou. Slyšeli jsme vaše komentáře o minulém LPU CD, že potřebujete více unikátního materiálu, tak jsme se o něco takového pokusili. Myslím, že letošní LPU CD jedno z těch nejlepších. Přinejmenším bude nejunikátnější. Tady je to co to nebude: živé skladby, nové nevydané skladby z alba Linkin Park." (překlad:www.linkinpark.cz)

No tedy...tak co tam teda LP dají. Na padají mě snad jen remixy nebo třeba nějaké spolupráce s jinými hudebními interprety. Určitě to ale bude pěkné překvapení!

Druhá zpráva už nebude tak důležitá, ale přesto je celkem zajímavá. Sledujete Kriminálku Las Vegas? Jestli ano, tak vás tato novinka určitě potěší! Song "Leave Out All The Rest" bude totiž hlavním tématem jednoho z dílů této kriminálky. Uslyšíte ho na začátku, na konci a i během dílu. Celý díl bude po něm i pojmenován. Takže jestli chytáte CBS tak se nezapomeňte dívat. Až tento díl bude vysílán na Nově, určitě o tom napíšu!

Poslední komentáře
27.10.2008 19:05:46: Musím s tebou bohužel souhlasit.. Mikey je opravdu jedinej aktivní člen.. a je to škoda!! Janak Kri...
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park