When this began...

News

Další fotky ze studia

Mike a jeho blog se rozhodli, že se s námi znovu podělí o nějaké ty fotky ze studia. Tentokrát to ale budou tak trochu "archivnější"  fotografie. Vznikly v době, kdy LP natočili Projekt Revolution 2008. Kluci se v té době zavřeli alespoň na 14 dní do studia, aby tvořili nějaký nový materiál. Zde jsou fotografie a překlad toho, co Mike na svůj blog napsal.

 


Tyhle fotky byly aktuální spíš v té mladší části tohoto roku (myslím že hned poté, co jsme natočili Road To Revolution - vrátili jsme se domů a asi měsíc jsme pracovali ve studiu). Náš zvukový inženýr Josh mi je právě poslal. Phoenix zkoušel do jedné skladby nahrát na violoncello, a já s Chesterem jsme mu "pomáhali."

Na stěnách jsme měli rozvěšené inspirativní obrázky, ale myslím si, že ta vánoční světýlka (která tam máme teď) jsou mnohem lepší - s těmi obrázky to vypadalo, jako bychom byli blázni, zavření do ústavu pro choromyslné. Nepříjemné.

Právě teď pracujeme na pár věcech, ze kterých by se mohly vyvinout instrumentální songy, nebo je alespoň použijeme do skladeb, které nebudou mít žádná slova. Deska bude nejspíš založena hlavně na vokálech (jako ty předchozí), ale možná, že přidáme i pár instrumentálních skladeb...nebo to klidně všechno zahodíme a začneme s něčím jiným...

                                                                                                                 MS

 

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park