When this began...

News

Další koncert a zpráva ze studia...JuPííí!!!

Tak jo! Sice pozdě,ale přece. Ke koncertům v Asii přibyl další a to na ostrově Okinawa. Co je tam vede netuším... Koncert se odehraje 11.srpna. Nějak už nevím co víck tomu napsat. On to taky není ani moc důležitý koncert,že? Snad už nic doležitého k tomu potřeba není...:-)

http://linkinpark.com/story/news/show_added_in_okinawa_japan

Teď přijde to duležitější. Takže se připoutejte prosím a držte si klobouky. Ne,tak duležité to zase nebude,ale určitě zajímavé. Je to zajímavé,ale vždy když vkročím na půdu Mikova blogu najdu tam nějakou zajímavou zprávu. Dnes se mi to povedlo znovu. Asi už tušíte co to bude,že? Ano,ano. Další fotky ze studia LP a zajímavý příspěvek o tom,co se tam děje. Jdeme na věc...:-)

"Pořád pracujeme na nové desce a také na té skoladbě,o které jsem psal minule,ha! Věci si vedou dobře. Napadlo mě,že sem dám nějaké ty fotky s ostatními členy skupiny. Moje oblíbená ja ta,kde jsem já a Phenix--Vypapadá to,jako bych mu říkal:,,Ta basová část...eh..není zas tak dobrá.´´astně jsem ale mluvil úplně s někým jiným,kdo na fotce ani není).

A další novinky. Chester již mixuje své sólové album (Dead By Sunrise). Myslím že mu s tím pomáhá Chris Lord-Alge.

Mnoho nové muziky vzniká ve světě LP právě v těchto dnech...´´

Hezké zakončení,že? :-) Zde jsou ještě nějáké fotky. Ta s Robem mi tu dělala neplechu,tak je použita jako fotografie dnešního příspěvku. Nevadí ne?


Fotky ve skotečné velikosti a článek jen a jen od Mika je tady. A ještě něco. Koukněte se na tu 2. fotku. Rob už má zase svoje ´´vlásky´´.:-D A Tak to má být...

http://www.mikeshinoda.com/blog/in_the_studio-linkin_park_/studio_update-1


 

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park