When this began...

News

Další malé shrnutí

Mika a jeho výstavu Glorious Excess čeká 2. díl a ten se podle všeho bude konat i v Evropě, přesněji v Barceloně ve Španělsku. Samotný tvůrce výstavy, tedy Mike se ve Španělsku nejspíš neukáže. Z Ameriky sem přiletí pouze jeho obrazy a nejspíš i pár dalších umělců, kteří na této výstavě také vystavují. Důležitá věc také je, že výstava je už 23. ledna. Zde je odkaz, kde najdete přehled všech umělců a další informace.

http://www.myspace.com/NOBODYWALKSINLA2009

U 23. ledna ještě zůstaneme, protože se stane ještě něco důležitějšího! Na LPU se totiž rozjede chat s Chazzem. Bouhužel se mohou zůčastnit jen LPU a navíc počet lidí v místnosti je omezen na 250.Takže jestli si chcete s Chazzem pokecat a patříte mezi členy, tak si nařiďte budík na 1 hodinu ráno,protože v tu dobu se to celé rozjede! Důležité je také to, že Chazz snad vypustí do světa nějaké ty informace o novém albu nebo třeba o jeho sólovém projektu Dead By Sunrise. Uvidíme, jak hodně se rozpovídá.

http://www.lpunderground.com/story/chat-Chester-News/exclusive_chat_with_chester

Na světě je také už úplně oficiální trailer k filmu Crank 2: High Voltage. Je oficiální asi proto, že není tak násilný. Chazz je v něm také a už na 2 vteřiny a v podstatě stejném čase(1:34 - 1:36). Ještě uvidíme jak velkou roli bude Chester ve filmu mít.

http://www.youtube.com/watch?v=nNpbTTmePfE

Nakonec je tu taková stahovací novinka z Mikova blogu. Celé to nese název Mixtape 1 a spočívá to v tom, že Mike narval 19 svých oblíbených songů do 15 minutové nahrávky a vy si jí můžete stáhnout. Je to zajímavá práce, protože je až neskutečné jak ty odlišné songy na sebe navazují. No, posuďte sami!

http://www.mikeshinoda.com/song/all/mixtape_1

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park