When this began...

News

Dnes s Chazzem a Joem

O Chazzovi a Joeovi budou následující příspěvky. A že jich nebude málo! Pojďme se na ně podívat.

Začneme s Chazzem. Na serveru billboard.com se objevil vcelku zajímavý rozhovor právě se zpěvákem LP. Celý se mi překládat nechce, a proto tu máte jakési shrnutí toho nejdůležitějšího. Takže, nové album LP se bude věnovat jednomu určitému tématu. To samozřejmě není pro kluky nic jednoduchého zaměřit se pouze na jedno jediné téma, ale oni to berou jako výzvu. Prý dokonce začali psát novou hudbu trochu jiným způsobem. No uvidíme co z toho nakonec vyleze:-D Celý rozhovor naleznete zde:

http://www.billboard.com/bbcom/news/article_display.jsp?vnu_content_id=1003878460

U Chazze ještě zůstaneme. Určitě všichni dobře víte, jak Chazz prožívá koncerty. Běhá po pódiu, zpívá společně s diváky a skáče z různých beden a schodů. Určitě ho to baví, ale bude s tím muset PŘESTAT! Proč? Důvod je jednoduchý. Jsou to Chazzovy záda! Všichni jsme doufali, že se z toho Chazz úplně dostane a nestalo se tak. Doktor nakázal žádné skákání z beden nebo schodů při koncetech! Ach jo... Celý článek o této události je zde:

http://93x.com/blog.asp?id=957905&SBID=4444

Chazze už opustíme a přesuneme se k Joeovi. Joe neustále něco tvoří! Tentokrát je to ozvučení traileru k Futura's Strategic Synchronicity. Ke shlédnutí je zde:

http://www.vinylpulse.com/2008/08/futura---strate.html

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park