When this began...

News

Dnes znovu o Transformers 2,ale nejen o tom...

Je toho trošku víc a já nějak nevím,čím mám začít...Asi tím,co jsem trošku propásnul,tak pěkně od začátku. Jestli sledujete aktuální dění,tak asi víte,že kluci udělali novou písničku k filmu Transformers 2. Až doposud jsme nevěděli její název,ale pak přišel náš starý známý Mike a zase vše vykecal. Nový song ponese název New Divide,což v překladu znamená něco jako ´´Nové dělení´´ myslím. Díky Miku,znovu si nás potěšil...Tedy mě minimálně. :-)

I samotný režisér snímku Transformer 2: Revenge Of The Fallen Michael Bay se k tomu vyjádřil,nebo tedy nevyjádřil k písničce,ale zase tu máme postoj velkého šéfa k Linkin Park. Pojďme se kochat! :-P

"Miluju Linkin Park! Je to již druhý film,na kterém společně pracujeme,a protože i sami LP jsou fanoušci Transformers,jde všechno lépe. Skladba New Divide je prostě skvělá -dokonale se hodí k takovémuto dramatickému filmu."

A teď  trošku odjinud. Kluci udělali noví díl LPU TV. Já vím,je to zase LPU TV,která není přístupná pro všechny,ale za to já nemůžu. Budu hledat a snad pro vás tento díl seženu,jako minule,z YouTube.com. :-) Je znovu z turné po Evropě,ale tentokrát z Benátek. Tam se ale nekonec koncert neodehrál,kůli špatnému počasí...:-(. Já ten díl neviděl,ale asi to musí být celkem zajímavé. Takže,kdo z jste z LPU bandu,šup tam s tim a kdo ne,tak doufejte,že to najdu! :-)

Poslední komentáře
19.10.2016 15:28:14: www.betterware-katalog.cz Betterware
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park