When this began...

News

Glorious Excess

Mike Shinoda nadšený úspěchem první části výstavy 'Glorious Excess', která je k vidění v Japonsko-americkém národním muzeu v Los Angeles až do 3. srpna, poskytnul rozhovor pro server Artisiannews.com>. Hlavním tématem je samozřejmě výstava GE a dozvíme se i detaily týkající se například jakési "hlavní postavy", která se objevuje na všech jeho nových dílech - tajemný kostlivec. Překlad si  můžete přečíst při kliknutí na ZOBRAZIT CELÉ>

MIKE SHINODA ODHALUJE SVŮJ NÁDHERNÝ PŘEBYTEK


Mike Shinoda, multinstrumentalista a producent Linkin Park se na své umění obracel vždy  jako na jakýsi únik ze své ohromné tvořivosti a nyní to vypadá, že navazuje na úspěch své poslední vernisáže 'Diamonds, Spades, Hearts, Clubs' s novou výstavou pojmenovanou 'Glorious Excess'. 'Glorious Excess', která je v současnosti v losangeleském Japonsko-americkém národním muzeu, zobrazuje hlavně motivy sexu, drog a rock'n'rollu, které se nekontrolovatelně řítí nejen zábavním průmyslem, ale také mezi celebritami i necelebritami.

Mika Shinodu jsme odchytili přímo na odhalení 'Glorious Excess' abychom se ho zeptali přímo na věci týkající se tvorby dvoudílné výstavy 'Born' a 'Dies'.

"Tato show, 'Glorious Excess' je vlastně částí dvoudílné série. Zrovna tento díl bude k vidění zde, v Japonsko-americkém národním muzeu od teď až do 3. srpna a poté v lednu odstartuje i druhá část. Aktuální část je pojmenována 'Born' a ta, co startuje v lednu je jakési pokračování příběhu a jmenuje se 'Dies'.

Mike se také zmiňuje o úvaze, že by 'Glorious Excess' mohla být vlastně zaměřena na celebrity a kulturu sexu, drog a rock'n'rollu.

"Jak už název výstavy napovídá, budou převažovat celebrity. Týká se to hlavně známé kultury sex, drogy a rock'n'roll. Ale jde vlastně o můj perspektivní pohled a já jsem se nikdy necítil jako doma na červeném koberci, při interview, na velkých party a podobně. Mám se dobře. Dělám tyto věci, ale není to moje prvotní záležitost, můj "domov" - víte jak to myslím. Myslím, že důvod proč jsem tam, kde jsem je, že na prvním místě miluju hudbu a především umění a ostatní věci, které s tím souvisí.

Mike nám také umožnil nahlédnout na ideu hlavní postavy 'Glorious Excess'.

"Show uvádí tuto hlavní postavu jako jakousi celebritu. On je superbohatý, nebezpečný, nebere si servítky a on má svůj sex, své drogy a svůj rock'n'roll a vlastně nemá vůbec žádný talent a žádné předpoklady, že by měl být celebritou. Je dokonalý v tom být slavný."

Shinoda si jako čestný japono-američan vybral na odhalení své zatím poslední umělecké práce Japonsko-americké národní muzeum v centru Los Angeles. Výtěžek z prodeje Mikových prací, ať už v online prodeji nebo přímo z galerie, půjde opět na nadaci Michaela K. Shinody, která dotuje stipendia na školách. Mike Shinoda a Linkin Park nyní odstartovali 16. července v Mansfieldu své severoamerické turné Projekt Revolutuion a ukončí ho 24. srpna v texaském Woodlands.
Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park