When this began...

News

iDnes.cz

Už předevčírem se na zpravodajském serveru iDnes.cz objevil článek týkající se Linkin Park (pravidlo, že množství článků a videí se s blížícím se koncertem stále zhutňuje, se potvrzuje) a vlastně se v článku nepíše nic zajímavého. Jde pouze o rozhovor s jedním z tvůrců stránky LinkinPark.cz a kromě několika diskuserozpoutatelných informací v něm není nic co by stálo za zmínku. Co ale určitě potěší je několik informací v rámečku vedle článku:

1. Týden před koncertem zbývají jen tři tisíce vstupenek.

2. Kdo si Linkin Park v Brně 17. června nenechá ujít, může se těšit na pořádnou show. Přiveze ji deset kamionů a čtyři autobusy.

3. "Stavba pódia na Velodromu začne patnáctého června. Bude zastřešené a dvacet metrů dlouhé," uvedl Aleš Hrbek z pořádající agentury Glanc.

4. Kapela nachystá speciální projekce i pyrotechnické efekty.

5. Členové kapely do Brna přiletí. Místo, kde bude kapela přespávat, management zatím neprozradil.

6. Do areálu Velodromu začnou pořadatelé diváky pouštět v 17 hodin, od 19 hodin začne hrát britská předkapela Enter Shikari.

7. Linkin Park by měli na pódium nastoupit kolem půl deváté, poslední potlesk zazní před tři čtvrtě na jedenáct.

8. Zázemí pro kapelu vznikne v klubu Favál, který přiléhá k Velodromu. Bude se tam však muset dovézt několik lednic a mrazáků.

9. Kuchaře si Linkin Park přivezou svého, v Brně nakoupí jen ingredience. Ale pomocníci do kuchyně budou podle promotéra Aleše Hrbka domácí.

Tak pokud jsou tyto informace skutečně pravdivé, tak se rozhodně máme na co těšit!!!

 

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park