When this began...

News

Informace od Mika

Mike a jeho blog jsou naši staří známí ve zbírání informací. Na Mikově blogu se totiž občas objeví velice zajímavé příspěvky, novinky nebo informace. I ta následující novinka,nebo spíš takové Mikovo povídání bude velice zajímavé. Hodím sem rovnou celý překlad, o který se postarala Aakashaa. Važte si toho, protože bez ní byste to tak pěkné asi nejspíš neměli! Zde je překlad - klikněte na "Zobrazit celé"
Jak vidíte je to plné různých informací a věcí, které jsou určitě hodně zajímavé. Jo, a zde to máte přímo od Mika:

http://www.mikeshinoda.com/blog/Linkin_Park-Recommended_Music-In_The_Studio-Studio_Images/new_linkin_park_album_in_2009

P.S.: Velké díky Aakashi za překlad! ;-)

Právě pracujeme na novém albu Linkin Park. Jestli vydáme nové album v roce 2009? Bezpochybně!
A samozřejmě, tím „Bezpochybně“ myslím: „Bezpochybně dokud věci a myšlenky půjdou tak hladce jako doposud a nenarazíme na nějaký problém co se týče našeho harmonogramu nebo při skládání.“
Vtípky stranou, ten obrázek který tu vidíte je z mého studia; Chester a já jsme poslouchali všechna dema, které jsem složil v posledních 6-12 měsících v autobuse, ve studiích za oceánem a v mém studiu.
Teď, když jsme skončili s koncertováním, se většinou snažím držet tu hudbu v bezpečí, ve formátu, který si nemůžete stáhnout do vašeho iPodu (musím být opatrný). Také ty věci zatím neukazuji nikomu, ledaže cítím, že jsem tomu dal pořádný kus lásky. To znamená, že za ty měsíce co jsem cestoval a skládal, jsem to neukázal vlastně nikomu.
Tento týden jsme si prošli něco okolo 35 nových demo nahrávek, tedy většinu z těch, které jsem vytvořil já. Ten proces je trochu bláznivý; je to jako říkat, „tady jsou ty songy, o kterých si myslím, že by se mohly objevit a novém albu“. Naštěstí nikdo zatím nemá námitky (tedy alespoň na většinu z nich!), a těšíme se až začneme v příštím měsíci na albu skutečně pracovat.
Právě mám za sebou opravdu hluboký interview s mužem jménem Mikael Wood pro číslo příštího vydání časopisu Revolver. Však uvidíte v dalším měsíci, myslím, že to byl hudební rozhovor roku 2009.

Mike

Poslední komentáře
13.11.2008 18:16:11: Čau chceš se zapojit do super soutěže na našem webu?Jestli jo běž na http://www.penize-na-netu.webno...
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park