When this began...

News

Jsem zpět

Po týdnu, kterej sem strávila na horách (kupodivu tam byl ještě sníh=)) jsem čekala nějaké dobré novinky o Linkin Park (tajně jsem doufala, že přijdu a datum novýho alba bude definitivně oznámeno, ale jak se tak zdá, moje přání nebylo zrovma moc vyslyšeno), ale žádný převrat...ale i přesto se stalo pár událostí, které stojí za zmínku:

Linkin Park na Grammy 2007

I přestože Linkin Park nebyli letos nominováni v žádné kategorii prestižních hudebních cen Grammy, na akci se objevili. Tedy jen Joe, Mike, Rob a Brad. Jedním z důvodů jejich návštěvy byla určitě nominace producenta jejich nové desky - Ricka Rubina. Ten svoji nominaci na nejlepšího producenta proměnil a to díky svému počinu na albu Red Hot Chili Peppers - Stadium Arcadium. No a TADY je galerie fotek  z Grammy.

Grammy Style Studio 2007

Další novinka týkající se Grammy. Mike se zůčastnil akce Grammy Style Studio, která spočívá v tom, že si solavné osobnosti, uvaděči nebo učinkující vezmou na sebe určité oblečení, které nosí celý následující týden během akcí spoejených s Grammy. Fotogalerie je o pár řádků výš...

Little Kids Rock

Na youtube.com se objevilo video s rozhovorem, ve kterém se Brad zabývá akcí Little Kids Rock. Jak už je zmíněno o několik novinek dál, Brad předal škole Nightingale Middle School set 36 elektrických kytar. Podle něj je důležité, aby se mladí lidé v oblasti hudby hodně vzdělávali, protože tak mohou využít spoustu svého volného času. (který mnohdy využívají asi jinak, než by si jejich rodiče představovali....)

Za novinky thanx LP.Chemist.sblog.cz
Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park