When this began...

News

Koncert je za námi

Tak nám před několika hodinami skončil tolik očekávaný koncert, který byl obestřen tolika nejistotami. Než začnu vlastním hodnocením, mám tu pár odkazů na články, které se objevily na internetu:

Novinky.cz - Linkin Park v Brně ohromili přesvědčivostí
iDnes.cz - Linkin Park v Brně ožili až za tmy
iDnes.cz - Linkin Park: Dost strachu, hvězdná kapela je tu


Setlist:
01. One Step Closer
02. Lying From You
03. Somewhere I Belong
04. No More Sorrow
05. Papercut
06. Points Of Authority
07. Reading My Eyes
08. Wake 2.0
09. Given Up
10. From The Inside
11. Leave Out All The Rest
12. Numb
13. The Little Things Give You Away
14. Breaking The Habit
15. Shadow Of The Day
16. Crawling
17. In The End
18. Bleed It Out
19. Pushing Me Away (Piano Version)
20. What I've Done
21. Faint


Pokud vás zajímá můj vlastní názor a ještě nějaké zajímavosti, klikněte na zobrazit celé>

1. Proč proboha zrovna Velodrom? Tohle jsem si říkala už nějaký ten týden před koncertem, kdy jsem poprvé spatřila ošklivou, rezavou žlutou barabiznu. A můj názor se nezměnil.
2. Proč tak brzy? Vzhledem k tomu, že celý koncert předkapely a více jak polovina koncertu LP se odehrála za světla, tak to...ehm...jak to říct...nebylo úplně ono no...Kdyby Linkin Park začali hrát až mezi půl 10 a 10, možná by to přece jen na atmosféře trochu přidalo.
3. Proč tolik násilí? Nebudu to rozvádět, ale chování některých fanoušků...no comment...
4. Proč tolik teenies? Ano, přímo předemnou stály dvě holčiny a když LP nastoupili na pódium (ted spíše když se objevil Chester), začaly neuvěřitelně ječet, z očí jim začaly tryskat slzy a já si říkala kéž by zkolabovaly, protože podobné výlevy bylo docela těžké snášet...A k tomu ti plyšáci na pódiu.....:-(
5. Proč stejný setlist? Docela mě mrzelo, že Linkin Park zahráli téměř totožný setlist jako v Praze. Tedy až na Shadow Of The Day a Reading My Eyes.

No, jak vidíte, Linkin Park jsem vytkla jedinou věc - a to setlist - ale jinak není na co si stěžovat. Publikum (až na vyjímky) bylo fantastické, předkapela výborná,...co víc si přát? Snad už jen to jiné místo konání.

Samozřejmě jsem se snažila alespoň trochu fotit a také tu mám pár videí. Ani u jednoho se nedá mluvit o nějaké extra kvalitě, ale alespoň něco...:) Fotky i videa budou večer:)

Poslední komentáře
18.06.2008 18:37:38: máš recht..nějací diváci byli fakt prasata...u nás to byli polští diváci. Nevím ,co mělo být to skák...
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park