When this began...

News

Koncert v Asii a pár dalších věciček...

No,kde začít. Asi tady. Chazz oslavil v pátek své 33. narozeniny. Myslím,že by bylo pěkné popřát mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví. Ať záda už nezlobí. :-) Snad se nic špatného už nestane.

Další věc se týká koncetů. To by přece nebylo ono,kdyby nějaké nepřibyli. Vlastně,je tu jen jeden,ale není z Evropy,ale z Asie. Přesněji z Taiwanu. Kluci by se měli dostavit 13.srpna do Tapei,kde se bude konat Summer Rock Summit(nějaký festival,či co). Jsou známé i předkapely. Ty budou dělat Hoobastank a The All-American Rejects.

http://www.warnermusic.com.tw/node/1686 (toto je spíše pro nadšence,protože ne každý si asi poradí s těma klikyhákama,ale maj tam peknej obrázek :-D)

  • 13.08.2009 – Taipei, Taiwan, Taipei County Stadium, 2009 Summer Rock Summit

Nevím,jestli o tom už víte,ale já jsem jeden z těch,kteří se to dozvěděli asi trochu pozdě,ale přece. Mike totiž bez jakéhokoli oznámení dal do prodeje nové boty DC,které sám navrhl. Je to určiě dobrá práce,ostatně,jako loni. Posuďte sami,máte-li zájem.

http://store.dcshoes.com/products/productDetails.aspx?ProductID=302160&color=1007

A poslední věc bych nazval asi jako DVD Road to Revolution pro náročné. :-) Proč? Nejnovější CD/DVD od LP vyjde totiž na disku Blue-Ray a ve velmi vysoké kvalitě a HD rozlišení. Datum se plánuje na 21.dubna. Pro vás asi nezajímavé,ale snaha byla. :-D

http://www.blu-ray.com/movies/movies.php?id=4779

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park