When this began...

News

Linkin Park budou v ČR nahrávat

Koncert je už za dveřmi a obavy, zda se vůbec bude konat vymizely. Také se objasnila situace ohledně Bradova zdravotního stavu a Linkin Park prý v České republice stráví i následující tři volné dny před koncertem v Benátkách, protože v pražském studiu Sono chtějí nahrávat materiál na novou desku!!! Tyto informace zveřejnil server iDnes.cz>, kde k celé věci promluvili Aleš Hrbek z agentury Glanc a produkční studia Sono Records Karolína Kalandrová, které si LP pronajali. K článku je i docela zajímavá fotogalerie>. Celý článek se vám zobrazí, když kliknete na Zobrazit celé>

Myslim, že tenhle článek nepotřebuje komentář...prostě neuvěřitelný...

 

Zahrají Brnu, pak Linkin Park obsadí pražské studio

Zranění kytaristy Linkin Park neohrozilo zítřejší brněnský koncert. Lékaři Bradovi Delsonovi zakázali létat, a tak dorazil autem. Co víc, s kapelou podle všeho natočí v Česku pár písniček.

"Dnes už je Delson v Praze, do Brna přijede v úterý," potvrdil promotér brněnského koncertu Aleš Hrbek z agentury Glanc. Zbytek Linkin Park do Brna přiletí až několik hodin před koncertem.

"Delson je v dobrém stavu, měl jen nějaké drobné poranění hlavy. Byl to problém spíše logistický, lékaři mu kvůli nebezpečí prasklé žilky v hlavě zakázali sednout do letadla,“ vysvětlil Hrbek.

Pódium na brněnském velodromu je takřka připraveno. Organizátoři museli kromě plochy velodromu upravit také rockový klub Favál v ochozu sportovního stánku, který bude sloužit jako zázemí pro kapelu.

Koncert zatím není vyprodaný. Celková kapacita hlediště je 13 tisíc míst. V pondělí v poledne zbývalo v prodeji podle Hrbka asi 2000 lístků.

Další koncert odehrají Linkin Park až 20. června v italských Benátkách. Necelé tři dny volna kapela podle všeho stráví v Česku. A nebude to dovolená - kapela si totiž pronajala studio.

"S největší pravděpodobností u nás Linkin Park budou nahrávat, management kapely si zamluvil studio," potvrdila produkční studia Sono Records Karolína Kalandrová.

Nahrávací studia si Linkin Park rezervovali na více zastávkách svého evropského turné, což dává tušit, že už na turné pracují na slibované nové desce.

ZZda se v Sonu sejde celá skupina zatím nikdo netuší. Informacemi produkce kapely šetří, ale vzhledem k tomu, že si objednali i klavír a mikrofony, zpěvák Linkin Park pravděpodobně nahrávat bude.

Také další požadavky produkce americké nu-metalové šestky naznačují, kudy by se právě chystané album Linkin Park mohlo ubírat.

Skupina si také objednala zesilovače a pedály na kytary a stará zařízení s netradičními zvuky. Sono se jim zalíbilo mimo jiné i právě proto, že vlastní slušnou sbírku efektů a nástrojů s netypickým zvukem, od perkusí až po historické klávesové nástroje.

V Sonu nedávno nahrávali i Glen Hansard s Markétou Irglovou či Julian Lennon. "Je to běžné, že si hudebníci na turné, když mají pár dní volno, odskočí do studia. Někteří se pak vracejí točit celá alba, jako třeba Doug Wimbish z Living Colour," dodala produkční.

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park