When this began...

News

LP Newsletter

Takže máme 5. prosince a přesně to je datum, kdy odstartoval už další, v pořadí 6 "díl" oficiálního fanklubu Linkin Park. Můžete se podívat na nový "komárovský" look na LPUnderground.com a také přišel další Newsletter od Roba, ve kterém se zabývá hlavně právě LPUnderground...

Zdar LP fanoušci,
vztah, který s vámi udržujeme byl pro nás vždycky ohromě důležitý. Když jsme se dostali na vrchol kariéry, nemohli jsme s vámi mluvit s každým zvlášť, proto jsme se rozhodli, že vytvoříme pro skalní fanoušky Linkin Park fanclub, díky kerému se budete moci dostat k raritním songům, k našim autogramům a ostatní věci a výhody. LP Underground funguje někdy od roku 2001. Toto je první rok, co jsme pro fanoušky umožnili nákup balíčku v Best Buy stores, tak jako na LPUnderground.com . Navíc k balíčku se chystáme pokračovat se setkáními s členy fanklubu prostřednictvím LPU Meet & Greets. Přidali jsme také vyzvánění melodie na mobil a tóny na textovky a přístup na website se speciálním obsahem. Myslím, že letos je LPU to nejlepší ze všech.
Těšíme se, až vám budeme moci příští rok představit naše celé studiové album s novou hudbou, ale mezitím jsme chtěli dát fanklubu něco exkluzivního. Děláme všechno možné a na oplátzku budeme pokračovat v tvorbě LPU, nejlepšího fanklubu všech dob.
                                                                                                                Rob - Linkin Park
Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park