When this began...

News

LP Newsletter

Všem co si na stránce www.linkinpark.com „objednali“ newslettery od LP, tak už si jistě přečetli na mailu a pro ty, kteří ne, tak tu je překlad toho, co mi dneska přišel. Naposledy to bylo od Roba a tentokrát od Phoenixe…dozvíte se v podstatě to, co jsme se dozvěděli už my z LPU včera…

Linkin Park fans,
Co se stalo? Máme pro vás několik novinek.
Tak zaprvé, naše album oficiálně vstoupilo do fáze mixování. Do nové desky jsme dali něco mnohem víc, než kdykoliv jindy. Po více než roce psaní, nahrávání a spekulování o datu, kdy bude nahrávka dokončena (za to se omlouváme!), jsme si konečně mohli odpočnout. Pro nás šest, je to album opravdu vzrušující a nemůžeme se dočkat až to všichni uslyšíte! A kdy uslyšíte první ochutnávku? Vypadá to, že první singl vydáme v březnu.
Někteří z vás si možná myslí, že už jste slyšeli novou hudbu, ale není to pravda. Slyšeli jste Qwerty nebo Announcement Service Public…obě skladby pochází z našeho nahrávání, ale ani jeden nebude na novém albu. Jsou na aktuálním LPU CD z letošního roku, vyzkoušejte www.LPUnderground.com.
Také se připravte na LPTV.Chystáme se vydat serii internetových „webisod“ na www.linkinpark.com, ve kterém se dozvíte něco o historii Linkin Park, stejně jako o naší práci ve studiu na novém albu. Členové LPU budou mít přístup k rozšířeným verzím téměř všech LPTV epizod.
A na závěr, pro všechny naše street teamery, v nadcházejících měsících bude otevřen team pro všechny kdo v nás věří a chtějí nám pomoci v našem rozšiřování ve světě – čekejte brzo další info o tom jak se zapojit.
Nemůžu se dočkat až uslyšíte naši novou hudbu!
                                                                                     Phoenix

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park