When this began...

News

LPU 8.0 a Mikův syn

LPU 8.0 už jede v plném proudu. Přesvědčit se o tom můžete na http://www.lpunderground.com/join (kde taky jinde, že ano?). Nadešel nový ročník, takže se tyto stránky musely převléct do nového kabátu. Kombinace barev se jim vcelku povedla, ale jen tiše doufám, že to v budoucnu nebudou s tou růžovou přehánět. Každopádně si můžete objednat (jako už každý rok) následující balíčky:
- základní balíček - LPU 8 Pass,který obsahuje jako vždy CD,nálepky,trsátko,a mnoho dalšího. Tento balíček vás vyjde na $25.00 + ostatní poplatky. S nimi to ale nebude tak zlé, protože od 1.ledna by se měly zrušit všechny "zbytečné" poplatky za balíčky z Ameriky! Skvělá zpráva že ano?
- LPU 8 Premier
, LPU 8 Bonus Pass, LPU 8 Online Only Pass. Více o těchto balíčcích a mnoho dalšího na samotných stránkách, později i zde v sekci LPU.

To druhé pro některé z vás bude možná o něco zajímavější,ale taky možná ne. Mě to rozhodně překvapilo. Už víte, že Mike bude mít syna?? Že ne? Věřte mi, já vám opravdu nelžu. Jediné, co se mi zatím podařilo najít je, že to bude kluk a měl by se narodit v únoru příštího roku. Docelá rád bych zjistil i jeho budoucí jméno, ale to se mi zatím nepodařilo. Zde si můžete přečíst víc:

http://www.toysrus.com/ControllerServlet?target=viewDetails&operation=authenticate_user&registryNumber=57815741&from=registrySearch

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park