When this began...

News

Mike & Cypress Hill and tour 2009?

Ve světě LP se neděje nic moc zajímavého. No i když...

Vzpomínáte si ještě, jak jsem psal o Mikově spolupráci s Cypress Hill? Tenkrát to ještě nebylo 100%, ale dnes už ano. Mike se o tom samozřejmě zmínil na svém blogu. Jako obyvykle tu mám překlad všeho, co tam napsal. Přeji příjemnou zábavu.

V roce 1991 jsem na YO! MTV Raps viděl klip Cypress Hill "How I Could Just Kill A Man" a strašně moc se mi líbil. Chtěl jsem jejich CD k Vánocům, ale když máma viděla názvy skladeb ("Pigs(Prasata)," "Hole In The Head(Díra v hlavě)," "Light Another(Zapal další)") rozhodla se, že takové texty poslouchat nebudu. To ale  samozřejmě znamenalo, že jsem si ho koupil sám a poslouchal ho 24 hodin denně.

Když se na to kouknu dnes, ozvali se mi B-Reel a Sen a jejich manažeři. Jeden song, který jsem pro ně nahrával, bude na jejich další desce. Vůbec jsem se nepodílel na textu, jen na hudbě a na produkci. Je to trochu temnější, ale zároveň pohodovější skladba. Chtěl jsem se tak vrátit k muzice, kterou nahrávali na prvních třech albech, ale nesnažil jsem se napodobit Muggsův zvuk. Do skladby jsem nahrál kytaru, basu, magnetofonové klávesy a bicí (přidal jsem i foukací harmoniku), aby to znělo staře a zároveň suprově, a pak jsem to nasamploval. Znělo to, jako kdybych ho přehrál z vinylu, ale ve skutečnosti je to všechno originální hudba. Celkem sranda.

V každém případě bude chvíli trvat, než album vyjde. Zatím se můžete aspoň kouknout zde.

http://www.cypresshill.com                                                                                MS

                           
Mike k tomu přidal ještě nějaká videa od Cypress Hill. Celý příspěvek i videa najdete zde:

http://www.mikeshinoda.com/blog/Recommended_Music-In_The_Studio/producing_a_new_cypress_hill_song

 

No a teď k té 2., ale zatím ještě nepotvrzené zprávě. Asi znáte ten postup, že ano. LP vytvoří nějaký materiál, nahrají desku a téměř okamžitě vyrazí na turné. LP jsou zatím stále v tom stádiu tvoření materiálu, ale i přesto už se na internetu objevily první zprávy o turné 2009. Všichni víme, že internet je všemocný a nekonečný, takže jestli chcete věřit předčasným zprávám, tak zde je odkaz, kde naleznete informace o koncertu v Tokiu.

http://www.ilike.com/artist/Linkin+Park/on_tour

Já osobně tomu moc nevěřím, ale kdo ví? Třeba to tak opravdu bude.

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park