When this began...

News

Mike, Rob and YouTube

Když se tak koukám do kalendáře, zjišťuji, že Vánoce jsou už opravdu tady. Svátka klidu a míru, které až tak klidné nejsou, protože všichni shání všemožné dárky, pečou cukroví a zdobí perníčky. Vážně nevím, jestli tento problém trápí i kluky z LP, ale každopádně se přestávají objevovat jakékoli novinky! Dnes tu mám pouze takový skoro i nepodstatný rozhovor s Mikem a Robem a taky zprávu, jenž se týká LP jen okrajově. Jdeme na to.

Začneme, jak už jsem se zmínil, rozhovorem pro Artisan. Hlavní roli v něm má kdo jiný než Mike, ale objeví se v něm i Rob! Ten však jen mlčel xD Tady je překlad toho, co Mike v rozhovoru řekl:

"Neřeknu to moc hezky - Jay-Z by se určitě jen smál, kdyby to slyšel. Je jasné, že Jay byl náš předskokan. Toto vždycky moc rád říkám svým přátelům. Žijeme v USA. Prodáváme miliony desek. Tak je to ale pouze ve Spojených státech. Když vyjedete někam jinam, je to úplně něco jiného. Tak to je s každou kapelou. Když jsme třeba byli v Německu, předskakovali jsme jiné kapele, kterou u nás nikdo neznal, ale oni hrají už deset, patnáct let. Moc se mi "líbilo", když jsem mohl zavolat svým přátelům a říct jim: Yeah! V Milton Keynes nám bude předskakovat Jay-Z! Jsme hrozně strašně moc slavná kapela (myšleno ironicky). Moc rád se tomu zasměju, protože se nesnažím brát kapelu... No, hudbu beru z toho úhlu, že do ní dáváme opravdu hodně z nás, je pro nás velice důležitá, ale pokud jde o postavení skupiny ve společnosti, to je mi to celkem jedno."

Zde je ještě odkaz k tomu všemu,ale v Aj. Jestli máte zájem, tak klikejte:

http://www.artisannews.com/ans101/templates/?a=5400&z=98

 

Jestli sledujete YouTube tak často jako já, tak jste si určitě všimli toho, že strašně rychle mizí všemožná videa, týkající se LP. Sám sebe se ptám - proč? Dnes si projedu pár webů o LP a hned zjišťuji příčinu. Takže, jestli jsem to dobře pochopil, tak společnost YouTube má jakési problémy s Warner Bros. Společnost Warner Bros. měla dostávat nějaké zisky z reklam, které YouTube dává do svých videí. Částka byla ale až příliš velká, nebo spíše nereálná. Lidé z YouTube se tedy rozhodli, že videa, která mají něco společného s Warner Bros. odstraní. Toto postihlo i oficiální Linkin Park YouTube channel. Podle všeho se už pracuje na tom, aby se to všechno urovnalo, ale kdy se to vyřeší, to nikdo neví. Bohužel...

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park