When this began...

News

Mike's Top 2008 Songs and Death to Analog

Tak nějak není o čem psát,lae neco se přece jen najde. Dnes bude v halní roli (jako už obvykle) Mike a vlasně i tak trošku Chazz.

Takže naše dnešní zpráva pochází z Chazzova webu. Objevila se tam zpráva o remixovém albu skupiny Julien-K s kterou občas koncertuje a tato skupina mu také pomáha při tvorbě vlastního debutového alba s názvem Death By Sunrise a je dost možné,že Chazz ho teď právě dodělává,protože vydání alba se očekává už letos. No uvidíme. Důležité tady na té zprávě je také to,že album bude mít 2 edice. Jednu klasickou a druhou limitovanou s Mikovým remixem k songu Death to Analog. CDéčka se dočkáme 10.března. Všechny důležité odkazy jsou zde.

http://www.cbennington.com/2009/01/julien-k-pre-order-now.html
http://www.metropolis-mailorder.com/product.php?prodnum=MET+579
http://www.metropolis-mailorder.com/product.php?prodnum=MET+589

Tak a teď k Mikovi. Víme,že Mke je vyznavač rapu,nebo hip-hopové muziky. To bylo jasně vidět na jeho sólovém projektu Fort Minor. Mike ale neposlouchá pouze hip-hop,ale i třeba Metalliku! Nevěříte? Věřte! Internetový server Blender.com zveřejnil článek s 10 songy,které se Mikovy tento rok nejvíce líbily. Celý žebříček je ke shédnutí zde.

http://www.blender.com/MikeShinodaPicks/articles/45643.aspx

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park