When this began...

News

Mikova návštěva Sona, PR 08 a další...

Zdravim lidi! Dnes vám přináším takové novinky nenovinky ze světa LP. Proč nenovinky? Asi proto, že už o nich dávno víte, ale mě se zatím nepodařilo nic lepšího sehnat!

 

Začneme Mikovou návštěvou pražského studia Sono,kde se mu nejen že moc líbilo,ale také zde stvoři nějakou nahrávku, že by materiál na nové CD? No uvidíme! Více si přečtete zde:

http://www.magazin.cz/hudba-a-film/2107-mike-shinoda-z-linkin-park-okouzlen-ceskym-studiem?SID

 

Další zpráva se bude týkat Projekt Revolution, který skončil 24.8. Bylo to velmi dlouhé turné, které trvalo 65 dní. Začalo v Mnichově a skončilo v americkém Texasu. Tento ročník měl od toho minulého výhodu v tom, že byl z části odehrán v Evropě! Tak uvidíme, třeba se LP příští rok ukáží i u nás! Zde jsou ještě nějaké fotografie z americké části tohoto projektu:

Maryland Heights, Missouri

Mountain View, Californie

Cuyahoga Falls, Ohio

Cincinnati, Ohio

 

Další zpráva je věnována Chestrovu rozhovoru s radiem 104.5. Téma tohoto rozhovoru bylo obvyklé: Dead By Sunrise, Minutes to Midnight a Music for Relief. Zde si můžete poslechnout rozhovor v AJ:

http://lptimes.com/news2008/sept/Chester_Radio1045.html

 

Poslední zpráva se bude věnovat videoklipu Shadow of the Day, který byl nominován MTV Video Music Awards v kategorii Nejlepší rockové video. Finálový večer by se měl uskutečnit na MTV 7. září 2008 v 9.00, tedy 15:00 našeho času. Doufám že to LP vyjde a zde jsou ostatní nominované klipy:

http://www.mtv.com/ontv/vma/2008/best-rock-video/

 

Tak a to je zatím vše, až zase splaším nějakou novinku máte to tu jako na talíři!

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park