When this began...

News

MTV EMA & some videos about RTR

Dnes se předávaly ceny MTV Europe Music Awards. LP tam samozřejmě nemohli chybět! Byli, jak už jsem to před nedávnem psal, nominováni hned ve dvou kategoriiích - Rock Out a Headliner. Kluci bohužel nezvítězili ani v jedné kategorii. V té první je předhonili hodně rozjetí rockeři 30 Seconds To Mars, kteří jim mimochodem dělali předkapelu na pražském koncertě. A ve druhé kategorii  kapela, která má hodně fandů (tedy spíše fanynek) a jsou to němečtí Tokio Hotel. Myslím že druhé jmenované velmi dobře znáte...a jestli vás to mrzí, tak mi věřte že s tím nic nenaděláte. Ale nesmutněte, Linkin Park letos s cenami určitě neskončili, tak alespoň máme příště co napravovat:)

No, a druhá zpráva se bude týkat znovu Road To Revolution, tedy novému CD/DVD. Mám tu dvě videa. To první není zas tak dobré, ale pozor, Brad na něm má nový účes! Takže koho to zajímá, zde je odkaz:

http://www.amazon.de/Road-Revolution-Live-at-Milton-Keynes/dp/B001HOJMOI/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=music&qid=1225986068&sr=8-3

No a to druhé video je o něco zajímavější...na oficiálním Linkin Park YouTube Chanelu se objevilo nové video - jakýsi trailer k Road to Revolution. Vypadá to určitě zajímavě, takže doporučuji shlédnout a nebo třeba i stáhnout!

http://www.youtube.com/watch?v=R9jU0YadrmI

Zde stahujte:

http://lptimes.com/news2008/nov/RTRtrailer_LPTV.html

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park