When this began...

News

New Linkin Park Music & Some Downloads

Mé předchozí příspěvky se většinou týkaly nového CD/DVD a my úplně zapoměli na to, že kluci by už pomalu ale jistě měli sedět ve studiu a tvořit materiál pro novou desku, kterou chtějí vydat příští rok.

Jako zdroj k těmto informacím nám poslouží (jako už obvykle) Mikův blog. Mike píše asi toto:

"Na písničkách jsem pracoval hlavně doma a v autobuse, ale neměl jsem možnost pracovat s ostatními. Před pár dny jsme se sešli já, Phoenix a Joe u Joea doma, abychom si užili nějakou legraci. Pracovali jsme na dvou písničkách. První byla tvrdší a rychlá, s výraznými kytarami a zkreslenými bicími. Ta druhá naopak ani ne moc agresivní, ale stejně temná, s předehrou a s harmonicky zajímavým rozvojem. Joe má také nový keyboard. Může na něj hrát a scratchovat najednou. Myslím si že je to docela cool."

Mike také mluví o novém Joeově programu Ableton Live, ve kterém je možno tvořit remixy a smash-upy. Mike prý nějaké vytvořil a časem je dá na svůj blog. Aby toho nebylo málo, přiložil k příspěvku obrázek Phoenixe. Říká, že si máme všimnou jeho trička. :-D Jo, a jestli to chcete přímo od Mika, tak tady máte odkaz!

http://www.mikeshinoda.com/blog/Linkin_Park-In_The_Studio/new_linkin_park_music-1

Dále se podíváme do obsahu stránek LPlive.net. Tam se totiž objevil vcelku zajímavý příspěvek s něčím jako best of 2007 and 2008, tedy výběrové live skladby ze všech různých míst, kde LP koncertovali. No hlavně z měst, kde se konal Projekt Revolution a světové turné 2008 (nějaký záznam z Brna jsem tam však nenalezl). Určitě to ale vypadá zajímavě, no posuďte sami!

http://linkinpark.pl/news/the-best-of-proj..._381#komentarze
http://linkinpark.pl/news/exclusive-the-be..._371#komentarze

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park