When this began...

News

Only for LPU

Na LPU.com se to teď hemží novinkama až se nestačim divit...poslední super novinkou je soutěž a POZOR!!! - nejen pro Amíky, ale také pro zbytek světa (konečně:)). Ale o co vlastně jde...bude to teď tak trochu naopak než jsme zvyklí...většinou se zajímáme my, fanoušci o skupinu, ale teď Linkin Park přišli se skvělým nápadem. Chtějí totiž vědět o našich zkušenostech s nimi. Jediné co stačí udělat (kromě toho, že musíte být v LPU) je odeslat e-mail s odpovědí na jednu z následujícíh otázek (minimálně 250 slov):

1. Co vás vedlo k tomu stát se fanouškem Linkin Park?
2. Jaké to bylo potkat se s Linkin Park během Meet & Greet?
3. Popište, jaké to bylo být na koncertě Linkin Park.

E-mail odešlete na contest@lpunderground.com s předmětem: "LPU IN THE SPOTLIGHT" spolu se jménem, LPU jménem, e-mailem, adresou bydliště a tel. číslem (+ samozřejmě odpověď na otázku).

A na začátku jsem říkala, že jde o soutěž, takže samozřejmě jsou i nějaké ty ceny a ne ledajaké...bude jedna hlavní cena a 10 dalších výherců. Hlavní cena zahrnuje: váš dopis zarámovaný a podepsaný od Linkin Park + bude otištěný v připravované knize k MTM, podepsaný plakát a také poukázku do obchodu Best Buy v hodnotě 100 dolarů. Super nee?:) A další 10 výherců dostane: podepsaná MTM plakát (na obrázku) - to je pro Amíky a nebo LPU 6.0 podepsané CD - to je pro zbytek světa + 50 dolarů slevu na Best Buy. Ou...no co ještě k tomu dodat...o důvod víc, proč se registrovat neee?:)
Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park