When this began...

News

Pár věci,aby to tu neuschlo...

Mám zpoždění...zase. Omlouvám se,ale jak jsem tak koukal na jiné weby,není to se mnou zas tak hrozný. :-) Kromě toho,že jsi můžete přečíst Bradovo vyjádření k jeho bývalé škole,tu je i pár zajímavějších věcí,ale nejsou zas tak zajímavé,jak jistě mnozí z vás čekají.

http://www.spotlight.ucla.edu/unabashed/delson-unabashed/

Začal bych asi tím nejmíň zajímavým,ale tak třeba vás to zajímat bude. Linkini totiž připsali další koncert na Asijském kontinentě. Bude v Čínské republice a přesněji v provincii Macau. Datum je již také jasné a je to 16.srpna. Já vím,teď to asi čtete a říkáte si na co nám to jako sakra je,ale ja nemůžu za to,že nic pořádnýho se neděje...i když...

http://linkinpark.com/story/news-shows/linkin_park_show_added_in_macao

Další věc je oficiální a velmi milé potvrzení toho,že Mike bude táta. :-) Řešil jsem to tady už někdy o vánocích,myslím,ale tenkrát to bylo neoficiální a mohla to být klamná informace. Teď už to je opravdu doopravdy! :-) Ja ti blahopřeju Miku! Jen sem zvedavej,jestli to je holka,bo kluk...:-)

http://yancanwrite.wordpress.com/2009/05/11/a-word-from-mike-shinoda/

A nebyl by to správný příspěvek bez Transformers,tudíš se na ně vrhnem. No vlastně teď to nebudou ani tolik Transformes,jako spíš nový song od Linkin Park! Premiéra bude opravdu 18.května,to se nezměnilo,ale už vím i podobu zveřejnění. Objeví se totiž na rádiu KROQ a LP si jí dokonce sami uvedou! Asi vás bude zajímat čas,že? Celá akce je plánována na 17:00 amerického času a v Čechách by to mělo být v 22:00,jestli dobře počítám...Budem muset holt být vzhůru dýl,jestli to budeme chtít slyšet. :-)

http://player.play.it/player/player.html?v=4.5.23&id=151&onestat=kroq

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park