When this began...

News

Pár věciček a hlavně Dead by Sunrise

Asi bych měl začít,což. sem za ostatníma zase trochu pozadu...prej. No dnešek je od toho,abych to napravil. Tak se na to vrhnem. Mám hlad,tak musím být rychlej,stručnej a výstižnej,abych stihl vše dohromady. :-)

Začeneme s Chazzem a jeho sólovým projektem Dead by Sunrise. S tím mám znovu pomůže Chestrův Twitter. Ten poslední dobou trhá hranice nezdá se vám? Každopádně je tu pár zásadních informací. Tak za prvé,album performace Dead by Sunrise se bude jmenovat  Out Of Ashes,bude obsahovat 10 songů z toho Crawl Back In bude nejspíš pilotní singl a klip k němu bude natočen někdy během léta. Za druhé,album vyjde opravdu na podzim,ale podle všeho se dostanou ven 4 skladby4.července na koncertě v Las Vegas na počest otevření Clubu Tattoo. No tak sem zvědav,jestli to opravdu dopadne a nebudou žádné zbytečné odklady...Těch už bylo dost,že?

http://twitter.com/ChesterBe

Asi by bylo pěkné zmínit,co se děje kolem New Divide. No,šílenství trošku pokleslo,ale přesto se tu pořád něco sem tam objeví. Když se ale do světa dostane nový singl od LP,tak si to s sebou nese mnoho dalších věcí. Třeba natočení klipu. Podle fotek,co jsem nedávno zveřejňoval to vypadá,že se na něm asi už pracuje. Teď je znám dokonce i štáb,který by se měl  stvoření klipu postarat. vše důležité je tady:

http://www.videostatic.com/vs/2009/05/shot-linkin-park-joe-hahn-director.html (Joe tam má zajímavý výraz,že?)

Dnešní příspěvek bych zakončil jednou věcí a to je sálodlouhý rozhovor s Mikem z Billboard.com . Nejsem sebevrah,abych to prekládal a navíc už mě z toho hladu pěkně kručí v břichu,tudíš vypíchnu tu nejdůležitější část...Jedná se o styl hudby na novém albu. Tak se pěkně usaďte,bude to nářez!

"Nebude to jako Hybrid Theory," říká Shinoda. "Ani jako Minutes To Midnight. Jestli pude vše dobře,dáme naší desce úplně nový a originální zvuk,který ji odliší úplně od všeho,co jsme dosud vydali." Přiznává,že na Minutes To Midnight byl rap opravdu nevýrazný,ale na nové desce bude hrát asi větší roli. "Asi nejspíš ve mě zůstala nějaká energie z Fort Minor,která chce za každou cenu ven,takže na novém albu možná uslyšíte trochu více rapu. Nevím ale,jestli ho využijeme víc nebo míň,ale napsal jsem teď hodně materiálu,takže mám určitou šanci,že se na desce objeví."

http://www.billboard.com/bbcom/news/linkin-park-hard-at-work-on-next-album-1003976097.story

Tím bych zakončil dnešní povídání a du jíst...:-P Hurá! Jo a ještě jedna věc. Obrázek v horní části příspěvku je z Mikova blogu. Tak by měl vypadat správný plakát k Transformers 2! :-P

Poslední komentáře
02.10.2016 11:17:39: www.dedra-katalogy.cz Dedra Aktuální katalog Dedra cz, registrace, katalog
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park