When this began...

News

Rakousko a odsun alba LP

A je to tu zas! Další koncert a znovu je se odehraje kousek od ČR! Tentokrát je to Rakousko, nebo přesněji Graz v Rakousku. Koncert by se měl odehrát již 23. června, což ho posouvá na první místo všech koncetních akcí LP v Evropě. Zmíním i datum předprodeje vstupenek, protože bude možná i důležité. Je to 16. březen (vysvětlení na konci článku...).
  • 23.07.2009 Graz, Rakousko

http://oe3.orf.at/aktuell/stories/348002/

A teď k té méně příjemné zprávě. Náš starý známý Chazz se objevil v časopise a ne v jednom, ale hned ve 2! Jejich jména zní Revolver a Blender. Téma je jasné - Dead by Sunrise. Podle nich práce na albu pokračuje dobře a rychle. Ale ne zas tak rychle, jak bychom si všichni přáli. Vypadá to na odsun datumu vydání nového alba LPChazz v Blendru uvádí, že nahrávání alba LP a jeho solového projektu se překrývá a z toho vyplývá, že Chester prostě nemůže být na dvou místech najednou. Podle odhadu by deska Linkin Park mohla vyjít někdy na jaře příštího roku. Ještě že je to jen předběžný odhad, ale víte jak to chodí...

http://public.fotki.com/CCBennington/scans/revolver-magazine/scanrevolver1.html (Revolver)
http://www.linkinlady.net/2009/03/another-chesterdead-by-sunrise-article.html (Blender)

Podle toho, co všechno jsem si dnes na netu přečtl, to vypadá, že LP se do Čech nechystají. Jsou to jen spekulace, ale je fakt, že tu teď byli 2x za kratší dobu a navíc prý šéf Live Nation uvedl, že Linkin Park se do ČR pozvat nechystají. Ovšem nic samozřejmě není 100% a může nám zbýt malinká naděje v tom, že Prahu si přece moc a moc oblíbili:-)

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park