When this began...

News

Road To Revolution and Glorious Excess

Jo tak dneska to bude vážně zajímavé! Linkin Park už totiž vyslovili poslední informace o připravovaném DVD! Bude se jmenovat Road To Revolution: Live At Milton Keynes. To ale není vše. LP totiž zveřejnili i setlist a desing obalu. Máte ho tady na obrázku. Nevím jak vám, ale mě se líbí opravdu moc! DVD by mělo vyjít 25. listopadu a cena by neměla přesáhnout 600,-. A nyní již zmiňovaný playlist, který se objeví na DVD.

 One Step Closer
From The Inside
No More Sorrow
Given Up
Lying From You
Hands Held High
Leave Out All the Rest
Numb
The Little Things Give You Away
Breaking the Habit
Shadow of the Day
Crawling
In the End
Pushing Me Away
What I've Done
Numb/Encore (featuring Jay-Z)
Jigga What/Faint (featuring Jay-Z)
Bleed It Out

Playlist není bohužel kompletní. Chybí na něm Papercut, Points of Authority, Wake 2.0 a Somewhere I Belong. To je myslím docela škoda, ale co se dá dělat. Celý setlist a pár dalších informací najdete zde:

http://lplive.net/shows/20080629.php

Také doporučuji navšívit www.linkinpark.com. Je to tam lechce graficky upravené a hlavně je tam jakýsi odpočítávač do vydání alba. :-)

Více o DVD jsem už nesehnal, ale pojďme se věnovat něčemu jinému. To "něco" je Glorious Excess. Mike tedy začal pracovat na pokračování této výstavy, která začne 9. ledna v Los Angeles. Na blogu jsou i nějaké obrázky, takže doporučuji navštívit: www.mikeshinoda.com.

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park