When this began...

News

Robova sóla a návštěva u Joea

Po delší době se vracíme k Robovi. Ten se v jednom krátkém rozhovoru pro rádio zmiňuje o tom, jak vzniklo jeho sólo, které uslyšíte na novém CD/DVD a to v písničce Bleed It Out.

Rob říká asi toto: "Na tomhle turné mě kluci z kapely do sóla doslova donutili. Nikdy jsem sóla na bicí ani moc hrát nechtěl, nikdy jsem je neplánoval a ani jsem je necvičil a pak, jedné noci...Brad se na mě podíval a tak nějak to připravil tak aby píseň nemohla pokračovat bez toho abych udělal sólo."

Mike byl přímo nadšený z toho, že mají skvělou přestávku, kterou odtáhne právě bubeník Rob. Taky ho to prý vtahuje do dob ještě před LP. Tenkrát se rád díval na bubeníkův výstup. Měl z něj radost a byl rád, že hraje právě tímto stylem.

"Vždycky se mi moc líbilo jak hraje a v duchu jsem si přál aby Rob dělal sóla. Myslím, že to tak cítili všichni."

Zde je ještě odkaz k celému rozhovoru pro rádio Edge:

http://www.edge.ca/Channels/Reg/NewRockNews/Story.aspx?ID=1036143

 No a teď se budeme věnovat Joeovi. Myslím, že každý z vás by chtěl vědět jak Joeův dům vypadá. Teď máte jedinečnou příležitost! Jak si myslíte, že je Joeův dům velký? Vaše odpověď bude asi velký, že ano? No, to je pravda. 3 podlaží, výtah a spousta volného prostoru! Na stěnách jsou různé zajímavé obrazy, všude luxusní nábytek...Jo, tady se někdo má! Jestli nevěříte, podívejte se sami. Zde je odkaz:

http://www.giantrobot.com/blogs/eric/2008/10/cribs-joseph-hahn-linkin-parks-crib.html

A zde další! Tentokrát s takovou hudební improvizací.

http://www.youtube.com/watch?v=pXSwr1Cv7_c

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park