When this began...

News

Sem back

No tak sem konečně zpátky...dobitá, ale toe jedno=) Každopádně za tu dobu, co sem tu nebyla se toho strašně moc stalo a protože bych to všechno asi vypisovala do rána, tak alespoň takové menší a stručnější shrnutí...

What I´ve Done
Na netu se objevilo 30 sekund prvního singlu Linkin Park, který nese název What I´ve Done a vyjde 2. dubna, takže už za pár dní=) Stahovat můžete TADY . Jak LP slibovali, je to opravdu něco naprosto odlišného než HT a Meteora a já musím uznat, že tohle sem teda fakt nečekala, ale sem nadmíru spokojená=)

Slow You Roll
Teď přináším další download a tentokrát to je song, Younga Bucka, ve kterém hostuje Chester Bennington. O tomto se tu psalo o pár příspěvků níž...stahujete ZDE

LPTV
Docela dost podstatnou novinkou je start LPTV, kterou můžeme očekávat už teď v pondělí - 19. března. LPTV Trailer můžete zkouknout TADY. LPTV bude začínat souběžně i s LPUTV, takže členové se můžou těšit na něco extra=)

LinkinPark.com
Pokud vlezete na LP.com a nasadíte sluchátka nebo zapnete repráky, vyvalí se na vás další pokrok na oficiální stránce Linkin Park - nové Intro a rozhodně můžu jenom a jenom chválit=)

Happy Birthday
A abych nezapoměla, mezi LP máme dalšího třicátníka - 15. března 1977 se narodil Joe Hahn. Takže do budoucna mu přeju hodně zdraví, štěstí v kariéře i v osobním života a ať má pořád tak skvělou fantazii a zásobuje nás dalšími klipy!!!

No a teď doufám, že sem na nic nezapoměla (i když beztak jo...) a bylo by to asi všechno=) Tož dobré ne? Ale řeknu vám, že není moc milý, když ste na horách a dovíte se že už byste mohli slyšet alespoň kousíček novýho singlu a prostě nemáte jak...njn...to se pak utrácí za MMS že?=)))
Poslední komentáře
17.03.2007 18:40:33: jo MMS dneska stojijou jak svinasmiley${1}smiley${1}smiley${1}
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park