When this began...

News

Soutěž!!!

Ke slovu se nachvíli dostávám já, Aakashaa, a to s šancí vyhrát zajímavou a lákavou cenu. Stránka LPUnderground.cz totiž pořádá soutěž s poněkud netradičním námětem...

"Soutěžní úkol je celkem složitý. Ovšem jak pro koho. Chce to mít určitě jistou dávku fantazie. Úkolem je vytvořit vlastníma rukama 3D (hmotný) předmět (model) buď některého z log LP, nebo přímo nápisu Linkin Park. Těžké? Vůbec ne. Nápadům se meze nekladou. Můžete motiv vysekat sekačkou v trávě, vyříznout ho do jablka, brambory..., zapíchat do něčeho sirky, které dohromady vytvoří požadovaný motiv, dort, papírový model, rohožka z uzávěrů pet lahví... Možností jsou tisíce a tisíce.

Soutež vzhledem k zadání bude trvat až do 30. listopadu 2008. Hned v prosinci by měla následovat jednoduchá soutež, kde bude k výhře stačit napsat správnou odpověď.

- každý soutěžící může poslat neomezené množství fotografií výrobků
- soutěžící musí být občanem České republiky 

Fotografie zasílejte na e-mail: info@lpunderground.cz

A o co se vlastně hraje? Máte jedinečnou šanci vyhrát originální CD LPUnderground 5 a to samozřejmě ještě zabalené! A jako inspiraci přikládám fotku co vše může člověk vymyslet (originální nápad s piškoty převzat od navabacy, který se inspiroval mým bratrancem - ten se pokoušel postavit Eiffelovku:))

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park