When this began...

News

Sraz LP fan

Pokud jste někdy navštívili stránku my best friend KATE, tak vám jistě neunikla taká menší akcička - sraz fanoušků Linkin Park!!! Klikněte na ZOBRAZIT CELÉ pro bližší informace přímo ze stránky uvedené výš...jenom takový stručný shrnutí - 24. 2. 2007, v Brně na autobusovém nádraží, zastávka č. 30, ve 12:00...magyčné....=)))
Zdrawím všecky LP fan's a hlavně ty kteří uvažovali o LP SRAZU! A ti kteří neví oco jde jukněte do Témata Sraz Lp Fan a dále pokračuj v Menší další info a Uwaga Uwaga,ale ti co vědí oco jde je tady sand Super nowinka, už máme datum onoho dne:) ...dobré ne...tak tady to máte a i něco málo pro připomění:

Kdy:...24.02.2007 !!
Kde: ..Brno-autobusové stanoviště (u Vaňkovky) zastávka č.30!!!!!

Menší připomění:
1)
faktor poznání se!! : Všichni co se rozhodli zůčastnit se srazu LPFAN,jsou tak jakože povinní mít na sobě v době setkání jaký koliv LP oděv (Tryko,Mikina,Čepka)Popřípadě esli máte nějakou vlajku tak jí stačí mít v ruce ale tak aby byl jasně vidět aspoň nápis Lp nebo LINKIN PARK (záleží jak to na otm máte napísané:) )

-Jelikoš nýbrž a protože je teď chladné období,klidně mějte třeba i vyrobenou nějakou visačku na krku LP!!Bude bohatě stačit ale tak ať jde vidět :)

-
NEZAPOMEŃTE si nějakou kasu na víc páč se budeme rozhodovat mezo následujcími možnostmi kde se půjdem aby sme pořádně pokecali..atd  1) Čajovna (ha,pokud se najde)
2) restaurace-popřípadě HOSPA

3)
Bezpečnost setkání: Ač nerada,je mou povinností zařídit i bezpečnost fšech učastníku!Takže esli máte na paměti to že nás tam pozabíjíte aby ste získali naše LP věci...tak hold....no nevím no každopádně.....sebou Nenoste! (Žádné předměty co by se dali idetifikovat jako vražedná zbraň!) Takže mezi to patří (Rychlopalné zbraně,Skleňené láhve,Plynová pistol,Pistol na kuličky,Prak,Nůž,Sekera,Motorová pila,Lano,Bazuka,Mačeta...atd o předmětech hodicí se k vraždění by s edalo hodiny polemizovat) prostě takové věci nechte doma tak samo jako slzný plyn a pepřák!!

Nezapomeň že -
Čekací doba na opozdilce bude cca 45min!!!!! popřípadě mějte kredit a zkontaktujte mě na 605 731 643  !!! stačí když uvedete za jak dlouho dorazíte!!!


Tak doufám že se nás tam sejde co nejvíc a doufám že uvidím toho koho tam vidět chci....mějte se a Těším se na Vás!!!! :)
Poslední komentáře
31.01.2007 09:52:14: aj ja cem iiiiiiiiiiiiiist :((((( fnuk fnuk.....to mi robite narokom....o zraze na slovesnku mam vel...
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park