When this began...

News

Takové shrnutí všeho možného...

Po delší době jsem tu, abych vám poskytl nějaké ty novinky ze světa LP. Tyto novinky ale zřejmě už nejsou novinkami, protože vzešly na svět před několika dny nebo by se dalo i říct minulý rok. Vánoční svátky mě natolik vytížily, že jsem se dostal k internetu až předevčírem, ale to zase měl problémy systém Webgarden.cz a já ani ten den nemohl nic napsat. Proto je čas na novinky právě teď ! Jdeme na to!

Začnu s YouTube. Není to ještě zas tak dávno, co jsem vás informoval o problému YouTube a Warner Bros. Je tu nový rok a spor se stále ještě nevyřešil. Linkin Park si toho ale všimli a zareagovali! Snad veškerý obsah, který LP na YouTube mají si může taktéž přehrát zde:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.channel&vanity=linkinpark

Další věcí je, že LPTV se dočkala nového dílu. O čem je? Je v podstatě celý o Road to Revolution. LP ho hodnotí na jeho premiéře, podepisují alba a baví se s fanoušky. Rozhodně zajímavý díl! Shlédnout ho můžete na těchto dvou odkazech:

http://linkinpark.com
http://www.youtube.com/watch?v=B38Cb-XTVdQ

Film Crank (neboli Zastav a nepřežiješ) bude mít pokračování a dočkal se už dokonce i traileru ve kterém zazněl i song Given Up a v čase 1:45 se tam objevil i Chazz. Zajímavé, že? Pokračování ponese název Crank 2: High Voltage. No uvidíme, třeba se Given Up objeví i v soundtracku. Zde se můžete na trailer podívat:

http://www.aintitcool.com/node/39625

A zde si ho můžete stáhnout:

http://rapidshare.com/files/178426796/CRANK_2_169.mov.html

Poslední věcí bude hrozně dlouhý rozhovor s Mikem. Mike v něm mluví o Road to Revolution, projektu Fort Minor, Glorious Excess a dokonce i o nové desce LP. Žádný velký přísun informací ale nečekejte (každopádně zajímavé věci se určitě dozvíte). To úplně nejdůležitější je zde:

-   Projekt Revolutin: Europe byl pro LP přímo unikátní. Byl to skvělý zážitek a fanoušci byli přímo skvělí. Proto se rozhodli, že by živák v Milton Keynes rádi zaznamenali.

-   LP na nové desce tvrdě pracují! Na Mikově bogu se neustále objevují nějaké fotky ze studia. Minutes to Midnight jim prý otevřela něco nového a kluky experimentální tvorba stále baví. Chester popsal připravovanou desku jako koncepční.

-   Producentem je stále Mike, ale možná k němu někdo přibyde. Třeba Rick Rubin, který produkoval MTM. Vše je ale stále nejasné.

-   Mike se neplánuje vrátit k Fort Minor. Důvod proč FM vznikl byl ten, že před 5 lety tvořil hudbu, která se tak úplně nehodí ke stylu LP a do jejich desky by nikdy nezapadla. Proto tento sólový projekt.

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park