When this began...

News

Transformers 2,aneb proč jsou LP vlastne ve studiu

Jsem trošičku pozadu za ostatními,ale snad to nevadí. Takže,už je to celekm dávno,co jsem mluvil o Transformers 2 a o tom,že by se LP mohli podílet na soundtracku nového dílu a ono jo.:-) Tenkrát jste tomu asi nevěnovali moc pozornosti,ale je to vážně tak! Tím se také vysvtluje,proč kluci pořád jen sedí ve studiu a urputně nahrávají. Každopádně budete jistě více potěšeni,když vám sem přeložím článek z Mikova blogu.

Až do této chvíle jsem o tom neměl mluvit,ten song o kterém jsem psal na tento blog pár týdno zpět...ve skutečnosti je pro nový film Michaela Baye,který bude mít svojí premiéru 24.května.

Ke všemu--a to je ještě lepší--obdrželi jsme super nabídku pomoci s hudbou k celému filmu. Skladba,kterou jsme vytvořili je vlastně jedním z hlavních hudebních motivo celého filmu. Bude se na ní dále pracovat. Poté se budeme podílet na vytvářet další hudební motivy s (moc velikou) škálou hudebníku.

S klukama ted spolupracujeme s velice dobrým skladatelem Hansem Zimmerem. Minulý týden jsme se poprvé viděli a taky si poslechli,co on a jeho tým dokázal s naší nahrávkou. Za pár dní začneme pracovat s jeho textaři a lidmi ze studia.

Michael Bay nám dal mo~nost shlédnou si pár scén z nového filmu. Vypadá to nádherně.

                                                                                                                  MS

Jojo,ja to řikal,že Linkini se ´´přichomejtnou´´ i ke ´´2´´. Video,které Mike přidal ke svému článku,se vám zobrazí,když kliknete na - Zobrazit celé.

A ještě jedna věc z Mikova blogu by nás mohla zajímat,nebo spíše pobavit. Kluci si vyzdobili studio balonkama...Nic víc k tomu asi pořeba není,že? :-D

Pro skutecnou velikost - http://www.mikeshinoda.com/blog/in_the_studio-linkin_park_/balloons_in_the_studio

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park