When this began...

News

Ufff

Tak už sem konečně zpátky - comp je v pořádku (mobil eště ne, ale snad co nejdřív bude=) a teď ten computer asi znovu rozbiju, bo takych věcí co sem prošvihla...to snad ani není možný a kdybych se s tim vším měla vypisovat, tak se asi zbláznim...takže tu hodim jenom linky na pár videí a zbytek infa už jste se asi dozvěděli z ostatních stránek a blogů...

Vyšel už 9. díl LPTV, takže TADY koukejte...

Další video bude poněkud delší, protože Linkin Park odehráli první koncert z jejich turné - v Berlíně a zahráli i nové skladby jako No More Sorrow a Given Up a celý koncert můžete zkouknout na YouTube . Sakra, No More Sorrow se mi ale zatraceně líbí...a samo že i Given Up, ale u NMS sem fakt nemohla nic dělat jenom poslouchat...

Na What I´ve Done a to přímo ve dvou verzích se můžete kouknout TADY (to by mělo být údajně přímo ze studia) a TADY (z pořadu německé stanice RTL - TV TOTAL).

No a ještě jednou takovou zajímavostí jsou hádky ve skupině - samozřejmě teď už nejde o nic vážného, ale v jednom interview se Mike zmínil, že například u songu In Between se celkem dost pohádali, protože Chaz žárlil, že to Mike tak skvěle zazpíval, takže už nechtěl ani slyšet o tom, že by měl zpívat i v některých dalších skladbách. A dokonce vyhrožoval něčím v tom smyslu, že skupinu opustí. A tak radší ostatní kluci povolili a Mike mu řekl: "OK, zazpívej si to všechno, ale nebude to určitě znít tak dobře, jako kdybych to zazpíval já. Ale to je v klidu."

A to by bylo asi tak všechno to nejduležitější a teď tu zas na víkend nebudu, až do úterý (grrrrr) takže novinky čekejte asi v úterý večer nebo ve středu;(((  No nic, du koukat na všechny ty videa=)
Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park