When this began...

News

Vánoce s Road to Revolution

Vánoce jsou tady a LP se rozhodli, že nám fandům také nadělí nějaké dárečky. První bude pouze pro členy LPU a ten druhý pro nás pro všechny. Tak se na ně kouknem.

Jistě si všichni vzpomínáte na Mikovu a Robovu instrumentálku, kterou vytvořili s pomocí nové verze ProTools. Tato věcička měla tenkrát pouze asi jen 1a půl minuty. Teď si jí ale mohlou všicni členové LPU stáhnout v 2 a půl minutové verzi. Takže jestli patříte mezi členy, klikejte sem. Ještě dodám, že skladba se jmenuje Lockjaw.

A teď už k tomu dárku, který je úplně pro každého. Jestli sledujete ogiciální server LP, tedy www.linkinpark.com , tak jste si určitě všimli odpočítávače.Ten dopočítává čas do spuštění koncertu v Milton Keynes v nezkrácené verzi! To znamená, že jestli jste si stále ještě nepořídli CD/DVD Road to Revolution nebo ho rozbalíte až na Štědrý den nebo jestli prostě budete mít zítra dlouhou chvíli, tak ho určitě zkoukněte. Běží nepřetržitě! Chápu ale ty,kterým se nechce klikat. Proto můžete celý koncert sledovat nepřetržitě i zde! Klikněte na - zobrazit celé

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park