When this began...

News

Výstava v Suru a rozhovor s Mikem

Asi všichni víte, že Joe má svůj vlastní obchod. Jmenuje se SURU. Rozhodl se, že v něm uspořádá výstavu. To slovíčko "uspořádá" je velmi důležité, protože všechno to umění a materiál dodal někdo, kdo si říká Axis. Výstava se konala 17. listopadu a byla pojmenována "Welcome To My Nightmare". A kdo všechno se zůčastnil? No samozřejmě Joe, pak se přišel kouknout i Mike a dokonce i bubeník LP, tedy Rob. Z výstavy vzešly dokonce i nějaké fotky. Zde je odkaz:

http://linkingalerie.li.funpic.de/thumbnails.php?album=202 

A pozor! Tato výstava obsahovala opravdu dost uměleckých věcí a dokonce i věci,které by jste opravdu nečekali. No,koukněte se sami...

Teď je čas na rozhovor s Mikem. Ano, ano další interview a znovu s Mikem. Tentokrát je ale opravdu dlouhý a je pro rádio KROQ. Podstatou rozhovoru je, že LP už nechtějí vydat žádnou remixovou desku. Což je možná i trochu škoda, protože deska Reanimation se jim dost povedla, ale je pravda, že třeba remix k songu "What I´ve Done" už není tak povedený. Dále pak Mike mluví o nahrávání. Prý jsou právě teď ve fázi, kdy se snaží nahrávat a přitom mít čas i na svůj vlastní život. Na nové desce se prý neobjeví skladby trvdšího charakteru. Mike to vyjádřil tak že to nebude žádný "Rick Rubin". Nemůžeme tedy čekat styl, který LP vytvářeli za časů Hybrid Theory. No jo, kluci zkrátka stárnou... Pak taky padla otázka kdo bude hudební producent pro nové album? Zatím je jím Mike a tak to asi taky zůstane. Celý rozhovor je ke stažení zde:

http://www.sendspace.com/file/ype4yu

Žádné komentáře
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park