When this began...

News

O.K.,dame  se do toho. Premiéra filmu Crank 2 už sice proběhla,ale je mi úplně jasný,že ještě pořád nevíte,jak to je s Chazzem. Ja už jo. Heč! :-) Opravdu tam bude a i celkem,da se rict,dloho,nebo teda ne,ale prostě tam je! Už zase melu kraviny. Sorry! Jednofuše,zde je odkaz na YouTube.com,kde je ona slavná scéna s Chesterem. Hurá! :-D

http://www.youtube.com/watch?v=B3Ddmav_nYc

Na ostatních stránkách uvádí i verzi Ruskou,ale ta je celkem k ničemu,protože stejně Rusky určite neumíte a taky to je ve špatné kvalitě. No,a kdybyste náhodou viděli podobnost v tom,že mam podobný,nebo spíš skoro stejný článek,jako lp.chemist,tak věřte,že nemůžu za to,že je ze všech nejrychlejší. Však já tě někdy předženu! Uvidíš!!! :-D

Tak jo! Sice pozdě,ale přece. Ke koncertům v Asii přibyl další a to na ostrově Okinawa. Co je tam vede netuším... Koncert se odehraje 11.srpna. Nějak už nevím co víck tomu napsat. On to taky není ani moc důležitý koncert,že? Snad už nic doležitého k tomu potřeba není...:-)

http://linkinpark.com/story/news/show_added_in_okinawa_japan

Teď přijde to duležitější. Takže se připoutejte prosím a držte si klobouky. Ne,tak duležité to zase nebude,ale určitě zajímavé. Je to zajímavé,ale vždy když vkročím na půdu Mikova blogu najdu tam nějakou zajímavou zprávu. Dnes se mi to povedlo znovu. Asi už tušíte co to bude,že? Ano,ano. Další fotky ze studia LP a zajímavý příspěvek o tom,co se tam děje. Jdeme na věc...:-)

"Pořád pracujeme na nové desce a také na té skoladbě,o které jsem psal minule,ha! Věci si vedou dobře. Napadlo mě,že sem dám nějaké ty fotky s ostatními členy skupiny. Moje oblíbená ja ta,kde jsem já a Phenix--Vypapadá to,jako bych mu říkal:,,Ta basová část...eh..není zas tak dobrá.´´astně jsem ale mluvil úplně s někým jiným,kdo na fotce ani není).

A další novinky. Chester již mixuje své sólové album (Dead By Sunrise). Myslím že mu s tím pomáhá Chris Lord-Alge.

Mnoho nové muziky vzniká ve světě LP právě v těchto dnech...´´

Hezké zakončení,že? :-) Zde jsou ještě nějáké fotky. Ta s Robem mi tu dělala neplechu,tak je použita jako fotografie dnešního příspěvku. Nevadí ne?


Fotky ve skotečné velikosti a článek jen a jen od Mika je tady. A ještě něco. Koukněte se na tu 2. fotku. Rob už má zase svoje ´´vlásky´´.:-D A Tak to má být...

http://www.mikeshinoda.com/blog/in_the_studio-linkin_park_/studio_update-1


 

Dnes to bude celé o Phoenixovy. Všichni jásáme! Konečně někdo jiný než Chazz,bo Mike. Jedém...

Takže,20.dubna,což je skoro za chvíli se na http://www.lpunderground.com uskuteční chat s Phoenixem. O čem bude řeč? No jako vždy o všem. Třeba o turné,které se chystá,nebo o novém albu LP. :-) Chat je samozřejmě jen pro registrované,a tudíš vy neregistrovaní máte smůlu. :-P Takže 20. dubna-zapasat si do diáře. Jo a asi by se šiknul i čas což? No tak ten zatím znám není,ale předpokládá se v pozdních večerních hodinách,takže vydržet...:-D

Další věc pro registrované s Phoenixem. Ja vim,ale nemůžu za to že to není pro všechny. Třeba vám to někde splaším. :-) Důležité je,že na LPU přibylo další video a je v něm Phi v hlavní roli! To potěší...zvláště mě. :-) Je fakt,že už je poměrně ze starších dob,ale to nevadí. Phoenix v něm navšíví Moskvu a tam obrovský plakát LP s různými psanými rekvizitami od faninek. Takže všichni LPUfans honem na lpunderground.com!

Doplnění: Video s Phoenixem zde! Klikněte na - Zobrazit celé

No...myslím,že je ve světě LP nějak ticho a tady taky. Novinky nepřibývají a nepřibývají,ale sem tam se nějaké vyskytnou. Dnes jsou to jen 2 méně podstatné,ale třeba se vám zalíbí.

Takže,náš návrhář Mike vymyslel další boty DC. Jsou ale uplně jiné,než všechny předchozí. Odlišné jsou hlavně barvou a taky jsou ´´větší´´. Nevím jak jinak to vyjádřit,ale jsou prostě jiné než všechny Mikovy botky předtím.

http://sneakernews.com/2009/04/08/mike-shinoda-x-dc-shoes-msdc-xander-2009/

Pak ještě novinka ze zákulisí filmu Crank 2:High Voltage. Tak zaprvé,film se má dostat do světových kin již někdy kolem 17.dubna a za druhé,Chazz si v něm opravdu zahraje. Nikdo neví,jak dlouho,ale bude tam. :-) Uvádí to tento intrenetový deník:

http://www.metalhammer.co.uk/news/maynard-james-keenan-in-jason-statham-movie/

 Doufám,že je příjemné to slyšet.

Takže,kluci nam nějak přestali připisovat koncerty a prozměnu asi hodně makají na albu. Mike se totiž zase chlubí na svém blogu. No jen si to poslechněte.

,,Posledních pár týdnů jsme dělali na písničce,na které jsme se pořádně vyřádili. Je postavená především na několika vrstvách hodně výrazných bicích v podání Mr. Burbona. Necháme je hrát trochu tvrději,abchom si potom už tolik nemuseli hrát s digitálními efekty...tím jsme získali moc pěkný přechod mezi přirozenějším taktem a umělejším zvukem kláves. Teď bude následovat elektrická a basová kytara, a já s Chesterem udržujeme aspoň nepřetržité mailové spojení kvůli textu....                             MS

http://www.mikeshinoda.com/blog/in_the_studio-linkin_park_/in_studio_drums

No tak to vidíte. Kluci jsou aktivní,jako vždy.:-)

Další zážez je tu. Tím zářezem myslím zamozdřejmě koncert. Linkini uveřejnili další. Odehraje se,pro mě na nečekaném místě,v hlavním městě Turecka-Istambulu,kde se bude konat festival Rock'n Coke. Asi by bylo pekné,kdybych zveřejnil datum koncerku. Je to 16.července. Jsem jen zvědav,kam LP pojedou priste. :-)
  • 19.07.2009 Is­tanbul, Turecko, Hezarfen Airfield, Rock'n Coke Festival

http://linkinpark.com/story/news-shows/rock_n_coke_festival

Je to trochu divný,ale koncerty nějak nepřibývají. Že by už to bylo všechno? Já bych řek že ne,uvidíme s čím se kluci ještě vytasí. :-)

Dnes ale k něčemu trošku jinému. To jiné bude nové album LP. Nedávno jsem se vytasil s rozhovorem s Chazzem v časopiu Blender,kde hlavní věcí bylo nejen Death By Sunrise,ale i nové album Linkin Park. Chazz mluvil o posunu vydání. Těd se,bohužel,přidal i Mike. :-( Na jeho blogu se objevil nový zajímavý příspěvek s fotografií,ale tato fotka je asi jedinou kladnou věcí dnes. Jen si to přečtěte...

Každopádně,stále tvrdě pracujeme na nových nahrávkách,doma ve studiu. Už jsme se setkali s proucenty a zkusili udělat seznam. Včera,jsme si dobře popovídali o různých detailech...Rádi bychom,aby se dokončilo Chestrovo nahrávání Death By Sunrise a vypustili novou nahrávku Linkin Park na začátku příštího roku. Opravdu hodně pracujeme na nové hudbě pro vás a už se nemůžu dočkat,až jí uslyšíte.                                           MS

http://www.mikeshinoda.com/blog/Linkin_Park_/in_studio_march_2009

Vím,možná trochu smutné zprávym,ale Chesterovo album se prostě dodělat musí. S tím nic nenaděláne...Jo a jinak,jestli sem to dobře pobral. Klukom pomáhá s nahráváním alba program Protools 8,se kterým vytvořili na Vánoce nahrávku Lockjaw.

No,kde začít. Asi tady. Chazz oslavil v pátek své 33. narozeniny. Myslím,že by bylo pěkné popřát mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví. Ať záda už nezlobí. :-) Snad se nic špatného už nestane.

Další věc se týká koncetů. To by přece nebylo ono,kdyby nějaké nepřibyli. Vlastně,je tu jen jeden,ale není z Evropy,ale z Asie. Přesněji z Taiwanu. Kluci by se měli dostavit 13.srpna do Tapei,kde se bude konat Summer Rock Summit(nějaký festival,či co). Jsou známé i předkapely. Ty budou dělat Hoobastank a The All-American Rejects.

http://www.warnermusic.com.tw/node/1686 (toto je spíše pro nadšence,protože ne každý si asi poradí s těma klikyhákama,ale maj tam peknej obrázek :-D)

  • 13.08.2009 – Taipei, Taiwan, Taipei County Stadium, 2009 Summer Rock Summit

Nevím,jestli o tom už víte,ale já jsem jeden z těch,kteří se to dozvěděli asi trochu pozdě,ale přece. Mike totiž bez jakéhokoli oznámení dal do prodeje nové boty DC,které sám navrhl. Je to určiě dobrá práce,ostatně,jako loni. Posuďte sami,máte-li zájem.

http://store.dcshoes.com/products/productDetails.aspx?ProductID=302160&color=1007

A poslední věc bych nazval asi jako DVD Road to Revolution pro náročné. :-) Proč? Nejnovější CD/DVD od LP vyjde totiž na disku Blue-Ray a ve velmi vysoké kvalitě a HD rozlišení. Datum se plánuje na 21.dubna. Pro vás asi nezajímavé,ale snaha byla. :-D

http://www.blu-ray.com/movies/movies.php?id=4779

Kluci připsali další koncert, který bude taky termínově první v Evropě. Předežene tedy i rakouský Graz. Odehraje se 21. července a ve stejné hale (Terra Vibe Park) jako minulý rok. Ano, čtete dobře - minulý rok. To znamená, že LP se zastaví na stejných nebo podobných místech, jako minule nebo předminule, což znamená, že by se mohla konat Praha nebo Brno, ale je fakt,že by to bylo potřetí za sebou a to by bylo vážně divné, ale stát se může vše. předprodej vstupenek začne 20.března.
  • 21.7.2009 Athény,Řecko

http://linkinpark.com/story/News-Shows/linkin_park_show_added_in_greece
http://www.ticketpro.gr/

A je to tu zas! Další koncert a znovu je se odehraje kousek od ČR! Tentokrát je to Rakousko, nebo přesněji Graz v Rakousku. Koncert by se měl odehrát již 23. června, což ho posouvá na první místo všech koncetních akcí LP v Evropě. Zmíním i datum předprodeje vstupenek, protože bude možná i důležité. Je to 16. březen (vysvětlení na konci článku...).
  • 23.07.2009 Graz, Rakousko

http://oe3.orf.at/aktuell/stories/348002/

A teď k té méně příjemné zprávě. Náš starý známý Chazz se objevil v časopise a ne v jednom, ale hned ve 2! Jejich jména zní Revolver a Blender. Téma je jasné - Dead by Sunrise. Podle nich práce na albu pokračuje dobře a rychle. Ale ne zas tak rychle, jak bychom si všichni přáli. Vypadá to na odsun datumu vydání nového alba LPChazz v Blendru uvádí, že nahrávání alba LP a jeho solového projektu se překrývá a z toho vyplývá, že Chester prostě nemůže být na dvou místech najednou. Podle odhadu by deska Linkin Park mohla vyjít někdy na jaře příštího roku. Ještě že je to jen předběžný odhad, ale víte jak to chodí...

http://public.fotki.com/CCBennington/scans/revolver-magazine/scanrevolver1.html (Revolver)
http://www.linkinlady.net/2009/03/another-chesterdead-by-sunrise-article.html (Blender)

Podle toho, co všechno jsem si dnes na netu přečtl, to vypadá, že LP se do Čech nechystají. Jsou to jen spekulace, ale je fakt, že tu teď byli 2x za kratší dobu a navíc prý šéf Live Nation uvedl, že Linkin Park se do ČR pozvat nechystají. Ovšem nic samozřejmě není 100% a může nám zbýt malinká naděje v tom, že Prahu si přece moc a moc oblíbili:-)

1  
2  
3  
4  
..  
10  
20  
..  
64  
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park