When this began...

News

Není tomu tak dávno, co nás svojí návštěvou na LPU chatu poctil Brad Delson a už příští týden máme zase možnost posílat svoje dotazy, ale tentokrát Mikovi Shinodovi. Ten by se na chatu měl objevil 29. února v 8:00pm CST / 6:00 PST - tzn. pro nás to bude už 1. března a to ve 3 hodiny ráno:) Takže členové LPU - See U soon;))
Právě dnes měl údajně vyjít singl "Given Up", ale jak všichni víme, nestalo se. Ovšem podle stránky HMV UK by se tak mělo stát už 3. března.

Jinak omlouvám se za nepravidelnou aktualizaci. Právě probíhá severoamerické turné, takže Linkin Park mají program opravdu nabitý. Videa najdete na YouTube, fotek teď moc není:-/
Kolem 3. hodiny ranní proběhl LPU chat s Bradem Delsonem a samozřejmě přinesl pár docela dobrých informací:) enjoy it...

Q: Kdyby jsi není nedělal něco v hudebním průmyslu, co bys pravděpodobné dělal?
BBB: Pravděpodobně něco v hudebním průmyslu.

Q: Co teď posloucháš? Kdo jsou tvé oblíbené kapely? Máš rád brazilskou hudbu?
BBB: Nemám nějaké zvlášť oblíbené album, ale mám hodně rád OK Computer, "Legend" od Boba Marleye. Teď aktuálně mám rád Editors, The National a Death Cab for Cutie.

Q: Máš nějakou oblíbenou show z UK turné a proč?
BBB: Show v UK se mi hodně líbily, ale obzvlášť moc se mi líbilo v O2 Areně, protože jsem o tom hodně slyšel.

Q: Myslíš, že se vrátíte zpátky i ke starším songům, třeba i k těm, které jste nikdy nehráli naživo, jako Part of me, Carousel...nebo "obnovíte" starší kousky jako High Voltage nebo And One?
BBB: Wow, opravdu old school. Nic z toho nemůžu slíbit, ale dali jsme do setů něco staršího - ale vybrané kousky.

Q: Co rád děláš během turné?
BBB: Odehrávám skvělé show, pracuji, chodím ven a hodně odpočívám.

Q: Kde bereš inspiraci k psaní hudby a energii k vystoupení noc za nocí?
BBB: Miluju tvorbu hudby, obzvláště psaní nových songů, vždycky to byla zábava. A vystupování je skvělá příležitost ukázat co jsme vytvořili.

Q: Která je tvá oblíbena kytara? A kdybys měl náhodou čas, nemohl bys nám fanouškům ukázat jak zahrát nějaký cool riffy?
BBB: Pravděpodobně moje červená PRS. A nejlepší tipy na riffy jsou na YouTube nebo u vašich učitelů na kytaru.

Q: Jaký nejlepší kostým na Halloween jsi kdy měl?
BBB: Jednou jsem se oblékl jako Christian Slater z hlavního motivu filmu "Hard Rain".

Q: Jaký je největší rozdíl, co se týče turné, před a potom co jste vydali Minutes To Midnight?
BBB: Teď máme na výběr z mnoha songů a díky tomu máme možnost na každou  show vytvořit unikátné setlist.

Q: Na jaký song jsi nejpyšnější?
BBB: Asi "Bleed It Out", protože to je droga.
První tři měsíce každého roku jsou co se týče Linkin Park hodně narozeninové a svou maličkostí do toho dnes přispěl čerstvý jednatřicátník Mike Shinoda. Takže stejně jako Phoenixovi před třemi dny, i Mikovi patří přání všeho nejlepšího, spousty úspěchů nejen s Linkin Park ale i v osobním životě s manželkou Annou.
Tak jako jsme si mohli minulý rok pokecat s Robem, i pro členy LPU7 je nachystaná specialitka v podobě chatu s někým z Linkin Park. Letos s k této očekávané události přihlásil Brad Delson. Chat by měl proběhnout ve středu 13. února v 18:00 kalifornského času, ale právě ten den budou LP v St. Paul, tak pro ně to bude už ve 20:00 a tzn. že pro nás to bude cca ve 3 hodiny ráno 14. února. Uh, teď sem se do toho nějak zamotala:) každopádně se budete moci zeptat na cokoliv co se týče MTM, probíhajícího turné...a vůbec na co si vzpomenete a možná budete mít to štěstí, že si vybere právě vaši otázku:)
Chester poskytl rozhovor pro server Billboard.com a i když mlžil, přece jen nám naznačil nějaké novinky o přípravě nového alba...tak doufejme, že nám ty 4 roky ještě nějak vynahradí;) celý rozhovor při kliknutí na ZOBRAZIT CELÉ
Dnešní den je nejen druhý den v novém čínském roce - roce krysy, ale také významným dnem co se týče Linkin Park. Phoenix Farrel totiž dneska slaví své 31. narozeniny, tak za všechny kdo se ke mě připojí mu přeju hodně úspěchů jak s LP, tak v osobním životě s manželkou Linsey a údajnou malou dcerkou:)
No sem sice zpátky už od neděle, ale bohužel po informacích týkajících se LP jakoby se slehla zem. Snad jedinou záchranou je info o dalším videoklipu, který by měl vyjít během února. Jak už jsem psala o příspěvek níž, jde o Given Up a prý půjde o živé video - sestříhaný záznám z koncertu v Manchesteru. No, něco podobného jsem čekala, ale Given Up 100% bude stát za to:)
I když název songu tomu moc nenapovídá, Linkin Park se opravdu nevzdávají a dalším singlem z desky Minutes To Midnight bude 100% Given Up. Datum zatím není známé, ale jisté je, že to bude někdy v únoru. No já osobně sem na tenhle klip moc zvědavá, protože si k tomu nedokážu představit typické linkinovské video, které se vám zarylo do duše. Ale všichni moc dobře víme, že kluci umí překvapovat moc dobře... a já už to tu vzdávám a na týden mizím...snad si zlomím co nejvíc končetin;)))
Posledni komentare
29.01.2008 16:59:21: chester je upo nej. na svete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
Nechci dělat nějaké plané poplachy, ale dostala se mi do rukou informace, že 16.6.2008 by údajně Linkin Park měli vystupovat v Brně v hale Velodrom. Ovšem našla jsem to jenom na jedné stránce a sami Linkin Park zatím nepotvrdili ani letní návart do Evropy - i když o tom jsem už taky slyšela, ale z jiného zdroje. Takže musíme doufat, že to bude pravda, protože to by bylo nepředstavitelný...po roce opět zpátky...tak doufám, že mě někdo bude informovat kdyby se něco dělo;))) děkuji Katrinko:P no mějte se a já fičííím na čerstvý horský vzdoušek;))) čest...

thanx to LinkinMira & KdeCo.cz
Posledni komentare
30.01.2008 21:10:58: Jo já jsem jim psala na email jako těm kdeco.cz a oni psali že to opravdu bude a že to není žádný re...
1  
..  
10  
..  
18  
19  
20  
21  
22  
..  
30  
40  
..  
64  
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park