When this began...

News

Tak jsem konečně stáhla film Crank, ve kterým se na pár okamžiků objevil i Chester. Až ho celej zkouknu, tak podám info, ale aby se neřeklo, tak vám vypíšu v jaké situaci se přesně Chester objeví..

Jak už víte, Chev Chelios, hlavní postava filmu se dostane do velkých problémů, protože mu jeden z jeho Asijských "přátel" vpraví do těla jed. Ten začne působit ve chvíli, kdy se jeho adrenalin dostane pod určitou hranici. Jeho kámoš mu řekne, že ví o něčem, co by mu mohlo jeho problém usnadnit a to je látka epinefrin. Chev zamíří do lékárny a právě tam se na scéně objeví Chaz. Lékarnice ho poprosí, aby chvíli počkal, protože mu to nemůže vydat jen tak a když zmizí do skladu, Chaz mu řekne: "Nosní sprej." a ukáže na pár krabiček spreje, které leží na pultu. Chev: " Co???" Chaz: "Nosní sprej. Má to v sobě epinefrin, trochu ti to pomůže." Chev popadne co nejvíc krabiček a utíká z lékárny...

No a to je vlastně celá "Chazova" část...

Joe napsal, jak LP pokračují ve studiu s prací na novém albu...

"Tak co, LP fandové, chtěl bych vám podat v rychlosti zprávu jak jsme pokročili...Teď jsme byli ve studiu, kde jsme teď  zdá se mi celou věčnost. Pracovali jsme dost usilovně a plánujeme vydání alba jako ukázku dalšího pokroku v našem vývoji. Jsme opravdu nadšení z toho, co děláme a nechceme čekat abychom se podělili o naše výtvory se všemi našimi fanoušky. Doufáme, že tento rok dokončíme nahrávání a album vydáme na začátku příštího roku. A co se mne týče, právě jsem se vrátil z Pusan International Film Festival, kde proběhla premiéra mého krátkého filmu "The Seed". Byla to zábava. Fotky z festivalu v Pusanu najdete tady" - Joe

Jak jste si všimli, přibyla tu jedna novinka a to znamená co? Že teĎ se budu co nejvíc snažit dát stránky do původního stavu...=)
No, tak zdá se, že tu bude třetí Linkin baby - na stránce LinkinLady se objevila zpráva, že Phoenixova manželka Linsey je těhotná. Potomek by se měl narodit někdy v březnu roku 2007. Tož CONGRATULATIONS!!!
1  
..  
40  
50  
..  
62  
63  
64  
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park