When this began...

News

Opět se ke slovu dostávám já, Aakashaa, a přináším nějakou tu novinku, která by se tu 100% měla objevit.

Důležitou věcí je nominace Linkin Park na MTV European Music Awards, kde se objevují ve dvou kategoriích - Rock Out a Headliner. Konkurence je sice docela zajímavá, ale přesto si myslím, že Linkin Park mají rozhodně obrovskou šanci získat obě ceny. A jsem si jistá, že vy jim k tomu budete chtít dopomoci. Ceny se budou předávat 6.11.2008 v Liverpoolu a teď už k samotnému hlasování na oficiálních stránkách MTV EMA>

Pokud o tom ještě nevíte tak se další server probral k životu! Adresa na něj zní http://www.chazychaz.net . Myslím, že už většina z vás alespoň párkrát tento server navštívila.  Tato stránka je věnována Chesterovi, ale najdete zde i spoustu informací o Linkin Park jako celku.

No a aby tu nebyla nuda mám tu pro vás 3 vtipná videa od LP. Asi jste je už někdy viděli, ale myslím, že vás i tak určitě pobaví!

Dneska tu mám pouze jednu novinku, ale jistě vás to bude zajímat. Mike s Chazem zveřejnili pár informací, týkají Music For Relief tour, a tedy i koncertu v Šangaji. Koncert bude 12. října od 19:00, takže se klidně vydejte do Číny:) Lístek stojí 100 - 1 600 jenů. Bohužel nevím kolik to je v přepočtu na české;) LP vystoupí společně s velice oblíbenou taiwanskou rockovou skupinou May Day. Celá show bude trvat 3 hodiny a LP budou hrát asi tak 90 minut. Jestli vám to nestačí, tak si můžete přečíst ještě něco zde:

http://www.lptimes.com/news2008/sept/news09272008.html

Ještě dodám, že Music For Relief tour se koná každým rokem a to již od roku 2005. Teď  nás tedy čeká 3. ročník. A když jsme u té trojky, tak více než 3 miliony $ už LP na MFR rozdali! Jsou to fakt borci!

Poslušně hlásím, že ve světě LP se vůbec nic neděje! Jaká škoda! No a jestli vás zajímají takové ty drobnosti klikejte na http://lp.chemist.sblog.cz .

A když jsme u těch odkazů na české stránky o LP, mám tu ještě jeden odkaz a to www.linkinpark.cz . Tento server se totiž konečně znovu probral k životu a zásluhu na tom mají admini z www.numb.mysteria.cz . Tak doufejme, že to tentokrát bude stát za to:)

No lidi,to je vše!

Zdravim! Nějak jsem v poslední době neměl čas na psaní novinek. To víte škola, brigáda a dalších mnoho povinností! Sešlo se to nějak moc najednou a já neměl moc času, ale teď jsem zpět a mám tu nějaké novinky ze světa LP!

Začneme Mikovou návštěvou konference Blog World Expo, která se konala 21. září. Já vím, že už to je docela dlouho, ale já se to dozvěděl až dnes! Mike tam prý působil jako jeden z hlavních řečníků. Zde máte nějaké fotgrafie:

http://linkingalerie.li.funpic.de/thumbnails.php?album=201

Dále doporučuji navštívit Mikův blog. Má tam hodně nových a zajímavých příspěvků! Ty se samozřejmě netýkají jenom LP nebo Mika! Takže klikat na:

http://www.mikeshinoda.com

Pak tu mám další zprávu. Ta se týka stále omývaného Projektu Revolution 2008. Abych byl přesnější mám tu 5 videí "Behind the stage", tedy ze zákulisí samotného PR 08! Tramtararááá! Tady jsou:

http://nowwhat.com (A tady stručný návod. Tato www stránka je ve Flashi, takže jestli máte pomalejší internet, docela se načekáte. Až se vám stránka načte klikněte na "Festival Grounds" a poté na "Projekt Revolution" a jste tam! Přeji příjemnou zábavu!)

A blíží se nám i jeden speciální koncert a taky Music for Relief! Ten koncert bude pro výherkyni remixové soutěže Remix2Win, o které jsem se také před 3 týdny zmiňoval! Koncert se odehraje 6. října v hotelu Hard Rock a bude jen pro studenty University of Nevada a zadarmo! Ach jo...tady se někdo má... No, a už zmiňovaný Music for Relief začne 12. října a to v Číně a teď si nejsem uplně jistý, ale myslím že LP začnou v Šangaji...

No a to je pro dnešek vše!

Dnes ráno jsem neměl co dělat ,a tak jsem zkouknul všechny novější příspěvky na Mikově blogu a hádejte na co sem narazil - The Black Horse Candidate! Toto je nadpis článku, ve kterém je video o tom, že Mike kandiduje na prezidenta USA! Nevěříte?! Věřte :-D! Zde máte video:

http://www.mikeshinoda.com/blog/all/the_dark_horse_candidate

Doporučuji přečíst i následné komentáře, tedy pokud umíte alespoň trochu anglicky!

No a to je zase vše. Už aby LP konečně začli něco zajímavého vytvářet, protože jinak tady bude pěkný období sucha...

Poslušně hlásím, že ve světě LP se vůbec nic neděje! Snad jen, že Mike na svém blogu zveřejnil 4 místa, která zasáhl hurikán "Ike" a hurikán "Gustav". Na těchto místech LP pomohou svojí nadací Music For Relief. A nyní už zmiňovaná 4 místa:

Amistad Community Health Center, Corpus Christi, TX
Texas Association of Community Health Centers (TACHC) Distribution Center, Austin, TX
Primary Health Services Center, Monroe, LA
United Community Health Center, Eunice, LA

Více čtěte zde:

http://www.mikeshinoda.com/blog/all/music_for_relief__hurricane_ike

Mike má na svém blogu dalších mnoho článků, ale většina se netýká LP. Mike taky rozšířil galerii - je tam spoustu nových fotek. Takže všichni povinně kliknout na www.mikeshinoda.com

A to je zatím vše. Já vím bylo to docela suchý, ale nic zajímavějšího LP nevytváří - tedy zatím. Ale to snad teprve přijde...

Ke slovu se nachvíli dostávám já, Aakashaa, a to s šancí vyhrát zajímavou a lákavou cenu. Stránka LPUnderground.cz totiž pořádá soutěž s poněkud netradičním námětem...

"Soutěžní úkol je celkem složitý. Ovšem jak pro koho. Chce to mít určitě jistou dávku fantazie. Úkolem je vytvořit vlastníma rukama 3D (hmotný) předmět (model) buď některého z log LP, nebo přímo nápisu Linkin Park. Těžké? Vůbec ne. Nápadům se meze nekladou. Můžete motiv vysekat sekačkou v trávě, vyříznout ho do jablka, brambory..., zapíchat do něčeho sirky, které dohromady vytvoří požadovaný motiv, dort, papírový model, rohožka z uzávěrů pet lahví... Možností jsou tisíce a tisíce.

Soutež vzhledem k zadání bude trvat až do 30. listopadu 2008. Hned v prosinci by měla následovat jednoduchá soutež, kde bude k výhře stačit napsat správnou odpověď.

- každý soutěžící může poslat neomezené množství fotografií výrobků
- soutěžící musí být občanem České republiky 

Fotografie zasílejte na e-mail: info@lpunderground.cz

A o co se vlastně hraje? Máte jedinečnou šanci vyhrát originální CD LPUnderground 5 a to samozřejmě ještě zabalené! A jako inspiraci přikládám fotku co vše může člověk vymyslet (originální nápad s piškoty převzat od navabacy, který se inspiroval mým bratrancem - ten se pokoušel postavit Eiffelovku:))

Už jste někdy zkoušeli hrát na kytaru,nebo na ni už hrajete? Ano? A chtěli byste si zkusit zahrát třeba na tu Mikovu, na kterou hrál např. v klipu Somewhere I Belong? Projít si pódium a pak ještě pokecat s Bradem? No, jedné fanynce jménem Alyssa Neuman se to povedlo a docela jí závidim! Zde je video jak to celé probíhalo:

http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=1747213355


A Tady je rozhovor s Chazem a Robem,ve ktrerém mluví o písničce Given up a taky o tom jak se nechali zatknout v Austrálii! Bohužel tomu moc nerozumin, ale video máte samozřejmě taky, tak se na nej koukněte:

http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=1736991189

Neuplynulo ani 24 hodin a já tu mám pro vás další zajímavou věc. A to Projekt Revolution 2008 live audio! Jsou tam skoro všechny koncerty, včetně těch z Evropy! A včetně nějakých těch fotek.
1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
..  
20  
30  
..  
64  
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park