When this began...

Linkin Park

Not Alone je song, který vyšel na kompilaci Songs for Haiti. Výtěžek z této kompilace šel pochopitelně na tsunami zasažené Haiti.
Not Alone

Linkin Park | MySpace Music Videos
New Divide je titulní píseň k filmu Transformers: Revenge of the Fallen - tedy druhému dílu tohoto filmu. Klip byl vydán 12. června 2009. Je zde použito mnoho speciálních počítačových efektů, hrající skupina se střídá se záběry z filmu. Pro fanoušky Transformers hodně povedené video.
New Divide

Linkin Park | MySpace Music Videos
Zatím poslední videoklip z desky Minutes To Midnight. Už bylo předem dané, že z tohoto songu bude singl a Linkin Park nezklamali a na klipu se pořádně vyřádili. Výsledkem je výlet na kosmickou loď, jejímiž obyvateli jsou právě Chester, Mike, Rob, Joe, Brad a Phoenix. Zpočátku vše vypadá v pořádku, Mike si sundává helmu, Phoenix si ve stavu beztíže spokojeně poletuje, Joe se věnuje řízení, Brad s Robem hrají jakési podivné šachy a Chester se prochází po lodi. Z ničeho nic se ozývá alarm, všichni přestanou se svou dosavadní činností a spěchají se podívat co se děje. Jen Chestera to nechává chladným a sleduje vesmírné těleso v jehož blískosti se nacházejí - Slunce. Klip je zakončený poetickým záběrem na šestici siluet ve svitu Slunce.
Leave Out All The Rest

Linkin Park | MySpace Music Videos
V pořadí čtvrtým videem z desky Minutes To Midnight je nadupaná pecka Given Up. Linkin Park nepokračovali v sérii videí režírovaných Joem Hahnem, protože v tomto případě LP dávali video dohromady s jejich kameramanem Markem Fiorim. Tento chlápek, který má mimochodem na starosti i LPTV, tedy natočil show v Manchesteru a právě ze záběrů z tohoto koncertu je video poskládáno. Bystří diváci si ale všimnou, že videoklip je protkán také záběry z přechozích klipů a nebo záběry až tak trochu děsivými a postrádajícími veškerý smysl.
Given Up

Linkin Park | MySpace Music Videos
Hodně očekávané video, a to hlavně díky sérii fotek, které se objevily na internetu. Spousta lidí se domnívala, že to bude podobné From The Inside, ale nikdy nevěřte fotkám, dokud neuvidíte video. Vše začíná pohledem na Chestera (zvláštní, že nikdo jiný z LP než Chaz ve videu nevystupuje), který se probouzí, umyje se, obleče se,...a pak vychází ven do "běžného" světa. A pro každého znamená běžný svět něco jiného...
Shadow Of The Day

Linkin Park | MySpace Music Videos
Bleed It Out je v pořadí druhým videem z desky Minutes To Midnight a pokud je deska jiná než ty předchozí, co můžeme čekat od videí? Ano, sice BIO trhalo žebříčky hitparád, ale když se podíváme na video samotné? Kdyby to někdo viděl bez zvuku, řekl by si "Tohle že jsou Linkin Park?". Jediné co totiž v klipu uvidíme je nehorázně zmatená bitka v baru, kde hrají Linkini na pódiu. Zvláštností, která stojí za poznamenání je to, že bitka se odehrává pozpátku, ale LP hrají normálně.
Bleed It Out

Linkin Park | MySpace Music Videos
Po čtyřleté pauze (přesněji po 4 letech práce na nové desce) se Linkin Park opět vrací a to tentokrát s pilotním singlem k desce Minutes To Midnight. Song nese název What I´ve Done a světlo světa spatřil 2. dubna 2007. Záběry skupiny hrající v kalifornské poušti se střídají se záběry na světové katastrofy od světových válek, přes útoky z 11. září, až po drogy, hladomor,... a také se tu objeví náhledy do ozubených koleček tzv. ´Hodin Zkázy - Doomsday Clock´... Podle mě je to jeden z nejpovedenějších kousků režiséra Mr. Hahna...
What I've Done

Linkin Park | MySpace Music Videos
Posledni komentare
21.04.2007 20:05:43: Jo ujde ale Chaz vypadá úplně jinak než dřiv... Škoda no...
Video Numb/Encore pochází z alba Collision Course, které LP natočili společně s rapperem Jay-Z. Song byl oceněn cenou Grammy za nejlepší rap/zpěv spolupráci. Videoklip je vlastně spojení záznamu z koncertu v klubu Roxy a toho jak album vznikalo, jak trávili společné chvíle ve studiu...
Linkin Park - Numb/Encore

Linkin Park | MySpace Music Videos

"Breaking The Habit je to nejepší, co jsme kdy mohli napsat." shodují se kluci z Linkin Park. Text k songu se Mike snažil vytvořit 5 let a nikdy to nebylo ono. Až jednou ho napadla geniální myšlenka. Přišel s tím za Chesterem a ten nezkrýval své obrovské nadšení. Ale teď už k samotnému videu. Od ostatním videí z alba se liší hlavně tím, že je celé animované. Děj začíná tím, že Chester leží uprostřed velkoměsta mrtvý na střeše auta. Jeho duše opouští tělo a vidí to co se děje v okolí. Upír, po kterém nějaká dívka hazí rajčata, nápis na zdi I´m nothing,... najednou jde vše pozpátku. Nápis mizí, rajčata se vrací zpět, Chesterova duše se vrací zpět do těla a to se zvedá ze střechy auta a letí nahoru na mrakodrap, kde hraje celá kapela.
Breaking The Habit

Linkin Park | MySpace Music Videos

Linkin Park využili návštěvy Prahy v září 2003 nejen na koncert, ale i k natáčení nového, v pořadí čtvrtého videoklipu z alba Meteora. Singl nese název From The Inside a podle Joea vyjadřuje něčí moc. Byl natáčen na pražském Loretánském náměstí. Video začíná trochu větší pouliční potyčkou mezi policisty a demonstranty. Mezi nimi procházi Chester s Mikem, demonstranti si jich nevšímají, vrážejí do nich. Ulicí také prochází malý chlapec, který je vyděšený z toho všeho a začne řvát. Obrovská tlaková vlna, která se dere z jeho hrdla poráží lidi i budovy. Uprostřed toho humbuku tam hraje už kompletní kapela. Na konci videa diváky chlapec obdaří dle mě škodolibým úsměvem.
From The Inside

Linkin Park | MySpace Music Videos
1  
2  
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park