When this began...

Linkin Park

Numb patří teké mezi nejúspěšnější videa Linkin Park. Z části se video natáčelo i v Praze, těsně před tím, než Chestera postihla zákeřná nemoc. Ihned jak to jeho zdravotní stav zlepšil, nahrály se části z kostela First Congregational Church v L.A. Je zajímavé, že tento singl nevybrali pro vydání Linkin Park, ale byli přesvědčeni fanoušky na messageboards LP a LPU.  Jinak video je o dívce (hraje ji Briana Evigan), která si na světě připadá naprosto zbytečná, nemá kamarády, vztahy s rodiči také nejsou nejlepší a jediné pro co žije je kreslení. Naprosto fasinující jsou záběry napříklady když se prochází po Karlově mostu nebo když kreslí a je vidět její zjizvené zápěstí. Videoklip končí tím, že dívka vbíhá do kostela, kde hrála kapela, ale teď už je budova prázdná.
Numb

Linkin Park | MySpace Music Videos
Faint je asi nejkratší videoklip Linkin Park. Je zajímavé, že téměř celé video vidíme kapelu ze zadu. Linkini hrají před rozběsněným davem fanoušků, na pódiu se objevuje na okamžiky smrtka a až v posledních pár vteřinách hraje kapela "normálně" před kulisou rozbořeného domu.
Faint

Linkin Park | MySpace Music Videos
Startovní singl z dlouho očekávaného alba Meteora. Video popisuje, co se Chesterovi zdá když usne. "Propadá" se do své postele, kde hraje kapela. Postel začne hořet, uvnitř se pohybují roztoči a další záhadní živočichové v trochu nadměrné velikosti. Mike stojí v chodbě, po jejíž stranách sedí spousta bytostí v kápích. Video je zakončeno tím, že postel se uhasí a Chester dál pokračuje ve svém klidném spánku.
Somewhere I Belong

Linkin Park | MySpace Music Videos
Video In The End patří k nejúspěšnějším a nejoblíbenejším videům od Linkin Park. Mike stojí na horkem vyprahlé pláni, kde se tyčí obrovská socha, na které je Chester a zbytek kapely. Okolo léta létající velryba... Zachvíli se spustí velká bouře, krajina se začne probouzet, začne růst tráva a květiny. Skupina hraje v dešti. Nakonec déšť ustane a nám se vyjeví pohled na krásnou rozkvetlou krajinu. Opravdu povedená páce animátorů.
In The End

Linkin Park | MySpace Music Videos
Kapela hraje v pokoji a ve vedlejší místnosti jsou jakési prapodivné bytosti a brouci. Celé to video je takové strašidelné, protože se tam dějí věci, které by se dít neměly...no jednoduše, hodně zajímavé...však se podívejte sami...
Papercut

Linkin Park | MySpace Music Videos
Druhý klip z debutového alba Hybrid Theory, Crawling, je o dívce, kterou zneužívá její otec. Dívka (kterou jen tak btw hraje Katelyn Rossasen) se začne uzavírat do svého vlastního světam, což vidí jako jediné východisko od svých problémů. Skupina hraje v jakési ledové místnosti a když se dívka podívá do zrcadla, uvidí v něm Chestera, který ji jakoby uklidňuje. Její a ledový svět se propojí a dívčin stav se zlepšuje. Nakonec led roztává. Původně se mělo ledové království roztříštit, ale vydavatelství s tím mělo problém, že prý je to moc drsné...
Historicky první videoklip Linkin Park - One Step Closer se natáčí v tunelu, kde ňákej kluk s holkou pozorují bytost s kápí a ta je dovede na místo, kde hraje skupina a nad nimi létají ninjové... Toto je jediný videoklip ve kterém se neobjevila kompletní šestice - baskytarista Phoenix byl v té době na turné se svou původní kapelou.
One Step Closer

Linkin Park | MySpace Music Videos
1  
2  
 


LP Underground 6.0: The Official Fan Club of Linkin Park